Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Další potomek královského rodu? William se bouřil, Kate by čtvrtého potomka uvítala

Britská královská rodina.
Zdroj: profimedia.cz
TĚHOTENSTVÍ
Britskými médii proletěla zpráva, že by mohl být na cestě další přírůstek do v poslední době velmi diskutované královské rodiny. Vévodkyně Kate se totiž na veřejnosti začala objevovat ve volných kabátech, což vede k podezření, že se snaží zakrývat své těhotenství. Kate se údajně nechala slyšet, že by měla ráda další dceru. Šlo by tak už o jejich čtvrté dítě. Princ William ale řekl, že tři děti jsou víc než dost.

Tak je, nebo není? Britská média i lidé na internetu usilovně řeší, jestli vévodkyně Kate čeká se svým manželem, princem Williamem dalšího potomka britského královského rodu. Popudem jim k tomu byl fakt, že populární Kate začala nosit volné kabáty, které by měly zakrývat těhotenské bříško.

Specialista na britskou královskou rodinu Phil Dampier pro plátek New Idea popsal, že pokud by měla mít Kate dítě, bude to brzy. Argumentoval tím, že jí bude příští rok čtyřicet let. Navíc dodal svou úvahu, že se vévodkyně možná snaží vydat po stopách královny a její dobré kamarádky, korunní princezny Marie Dánské, obě mají čtyři děti. Dampier tvrdí, že Kate by měla ráda další dceru.

Server US Magazine však v únoru letošního roku informoval, že William další dítě nechce. "Řekl, že tři děti jsou více než dost," popsal dobře informovaný zdroj blízký královské rodině s tím, že při pomyšlení na čtvrté se cítil ochromen. Pak měl ale William svůj názor změnit a možné zvětšení své rodiny uvítat.

V současnosti ale zaručeně čeká potomka Williamův bratr, princ Harry Ten čeká děťátko s manželkou Meghan. Jejich vztah je v poslední době propíraný především kvůli kontroverznímu rozhovoru s televizní moderátorkou Oprah Winfrey, kde prozradili řadu šokujících věcí o královské rodině.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy