Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Další porod slavné maminky: Zpěvačka ze SuperStar má holčičku s netradičním jménem

Zdroj: facebook
+ Další 3 fotografie
superstar
Po Ewě Farne (25) porodila i další známá zpěvačka - Leona Černá (38), která je známá z pěvecké soutěže SuperStar a v posledních letech ji lidé znají z muzikálů. Leona porodila zdravou holčičku a stala se tak dvojnásobnou maminkou.

Zpěvačka a maminka čtyřleté Theodorky porodila ve čtvrtek zdravou holčičku a dala jí s manželem krásné jméno Tamara. Informuje o tom Blesk. Leona rozeslala svým přátelům a známým dojemnou zprávu o narození druhé dcerky.

„Jmenuju se Tamarka Stříbrná, moc ráda bych se představila přátelům mých rodičů,“ stálo ve zprávě. „Určitě se se mnou budou chtít moji rodiče pochlubit a vykřičet to do celého světa. Ale proč ztrácet intimitu dnešního dne, narodila jsem se 6. 6. 2019 ve 14:39,“ doplnila Černá.

Leona (38) hraje v pražském Divadle Broadway královnu Marii Terezu v muzikálu Muž se železnou maskou, známá je i z muzikálu Bídníci. Do povědomí veřejnosti se dostala v roce 2006, kdy se dostala do finále Česko hledá SuperStar. Zpěvačka se do divadla vrátí už v říjnu, a tak si dvojnásobná maminka mateřské moc neužije.

Související články

Další články