Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Další poleno do planoucí bitvy s královskou rodinou: Harry s Meghan za sebou třískli dveřmi

Princ Harry a Meghan Markle třískli dveřmi: S rodinou si to definitivně polepili
Zdroj: Profimedia/Koláž eXtra.cz
+ Dalších 10 fotografií
Drama

Princ Harry se rozhodl zasadit další hřebíček do rakve již tak pochroumanému vztahu mezi ním a britskou královskou rodinou. Harry se spolu s manželkou Meghan Markle odstěhovali v roce 2020 do Ameriky, kde vychovávají dvě děti. Nyní, zcela poprvé za celé čtyři roky, Harry uvedl Spojené státy jako své hlavní sídlo, jak upozornil web Page Six. Vypadá to tak, že Harry si do Velké Británie nadobro zavřel dveře.

Princ Harry uvedl Spojené státy jako své hlavní sídlo, a to poprvé od roku 2020, kdy přerušil vazby s královskou rodinou a přestěhoval se do Ameriky. Spolu s manželkou Meghan Markle v Kalifornii vychovávají své dvě děti a vypadá to, že jsou nadmíru spokojení, a to i přesto, že se Harry zcela straní své vlastní rodiny.

Vévoda ze Sussexu nedávno dle webu Page Six aktualizoval své záznamy o bydlení a uvedl, že jeho novým trvalým bydlištěm je Amerika. Ze Spojeného království se Harry s Meghan odstěhovali 28. června 2020, tři měsíce poté, co je král Karel III. vystěhoval z nemovitosti zvané Frogmore Cottage.

Drama v královské rodině

Harry sice vysvětlil, že Spojené království stále považuje za svůj domov, ovšem cítil nutkání uprchnout do USA, a to kvůli obavám o bezpečnost. Poté, co se totiž dvojice vzdala královských povinností, ztratili i nárok na policejní ochranku financovanou daňovými poplatníky.

Meghan Markle svými výroky a činy také příliš nepřispívá do rodinné idylky. Její muž v květnu navštíví Velkou Británii, aby se zúčastnil desátého výročí Invictus Games, a při té příležitosti zřejmě navštíví také svého nemocného tatínka krále Karla III. a možná i nemocnou Kate Middleton. Meghan však z jeho cesty do rodné země rozhodně radost nemá. Bojí se, že si z Harryho budou ostatní členové rodiny „dělat legraci“, když za nimi přijede s tím, aby se usmířili. „Má strach, že z něj udělají blázna a William ho využije,“ uvedl zdroj pro OK!. „Meghan chce, aby se Kate plně uzdravila a aby byla rodina v pořádku, ale po čtyřech letech od odchodu z Velké Británie je ze všeho stále rozrušená a královské rodině nemůže odpustit to, čím si s Harrym prošli. A nikdy se jí neomluvili,“ uvedl další komentátor pro již zmíněný web.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy