Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Další pokus o upálení v centru Prahy: Muž se polil hořlavinou a chtěl se zapálit!

Zdroj: Policie ČR
+ Další 2 fotografie
pokus o upálení
Včera, 18. ledna se pokusil o sebevraždu upálením čtyřiapadesátiletý muž. Drama se odehrálo na Václavském náměstí. Dnes se opět schylovalo k velkému neštěstí, které nakonec skončilo šťastně. Šestačtyřicetiletý muž se chtěl polít hořlavinou a také zapálit. Díky rychlé reakci policistů nakonec nedošlo k nejhoršímu.

Čtyřiapadesátiletý muž, který se 18. ledna polil hořlavinou a zapálil, leží ve fakultní vinohradské nemocnici a bojuje o život. V současné době je v umělém spánku a nejvíce má ohněm postiženou vrchní část těla.

Jeho stav je vážný a momentálně není vůbec jasné, zda přežije. Podobný případ se stal bohužel u Národního muzea v centru Prahy kolem šestnácté hodiny odpolední. Šestačtyřicetiletý muž zavolala na 158, že se chce upálit.

„Policie šetří okolnosti události, ke které se schylovalo u Národního muzea. Muž (1972) krátce před 16. hodinou oznámil na tísňovou linku 158, že se chce polít hořlavinou a zapálit,“ napsali pražští policisté na Twitteru.

Muž je v rukou doktorů a policie zatím zjišťuje, co nešťastníka vedlo k takovému činu.

Související články

Další články