Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Lidé se loučili s nejmladšími oběťmi z autobusu smrti: Sbohem Natálce (†15) a Verče (†17)

Zdroj: facebook
+ Dalších 33 fotografií
žal
Slovensko se stále nevzpamatovalo z tragické nehody autobusu, při které zahynulo 12 lidí. Většina obětí pocházela z obcí Kolíňany a Jelence, kde se veřejnost a rodina postupně s každou z nich loučí. Celá tragédie je o to smutnější, že šlo o mladé studenty, kteří měli život před sebou. V sobotu měl pohřeb student Alex (†16) a jednadvacetiletá Mariana, v neděli pak blízcí pohřbili Veroniku (†17) a Natálii (†15).

V sobotu jsme vás informovali o velmi emotivním pohřbu gymnazisty Alexe, při němž studentova maminka přímo na hřbitově zkolabovala. O nic méně bolestivé nebylo ani nedělní poslední rozloučení s krásnými studentkami Veronikou a Natálií. Ty byly v osudný den také ve špatnou chvíli na špatném místě.

Slovenský deník pluska.sk sledoval průběh nedělního pohřbu obou děvčat v Jelenci. Ještě před začátkem obřadu byl hřbitov doslova narvaný k prasknutí a lidé, kteří se na hřbitov nedostali, postávali před branou.

Stejně jako v sobotu, i dnes byli před hřbitovem připraveni záchranáři a psychologové pro případ, že by někdo těžkou situaci nezvládl. To se bohužel i stalo. Krátce po zahájení smutečního obřadu vynesla záchranka mladého chlapce.

Ten však nebyl jediný. V průběhu celého pohřbu záchranáři pomáhali několika smutečním hostům, které vypjatá situace dostala na kolena.

Rodinám obětí i celému Slovensku se středeční tragická nehoda krutě vryla do srdcí. Od roku 2009 takové neštěstí nepamatují.

Průběh pohřbu Alexe, který seděl v autobuse smrti náhodou, naleznete ZDE.

Související články

Další články