Pokud sledujete VyVolené a ještě se orientujete v ději a situacích (gratulujeme!), nemohlo vám uniknout lehké tajemno okolo obra Jafara, který je na tom inteligenčně asi jako jeho předchůdce (a už zase i souputník) Thomas (38), ale nemá chování na úrovni parní mlátičky, takže si může dělat i naděje.

Pokud si myslíte, že Jafar prošel komplikovaným castingem a předvýběrem, jste ale na omylu. Stačila jedna jeho nechtěně vyřčená věta ve vířivce „Za mnou stojí velkej milionář“, abychom začali šmejdit a dali si jedna a jedna dohromady.

Vězte tedy, člověkem, který Jafara do Vily svými konexemi dostal, není nikdo jiný než Pavel Pásek, producent Kameňáku 4, spolumajitel kasina na pražských Příkopech a především frontman Walda Gangu, kapely, které je duší a které je součástí i Jafar!

„Je to tak, Jafara tlačí Pavel, je to naprostý pitomec, který k nám přišel odněkud z Vysočiny jako vokalista, a když na Primě sháněli někoho po Castellovi, Pásek to nějak vyřešil, samozřejmě že tam není náhodou,“ řekl nám jeden z lidí ve Walda Gangu, který nechtěl zveřejnit své jméno, neb si není jistý, zda může tyhle věci říkat do médií.

Mezi semifinalisty a zájemci o vstup do Vily tedy nepanuje úplná demokracie a jsou tam prostě rovnější mezi rovnými, ale na rovinu, není to už vlastně jedno?