Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další podvodník ve VyVolených? Jafare, známe tvoje velké tajemství!

Jafar není ve Vile náhodou, dostala ho tam šedá eminence pražského
šoubyznysu, leader Walda Gangu Pavel Pásek.
Zdroj: Prima FTV, Walda gang

Pokud sledujete VyVolené a ještě se orientujete v ději a situacích (gratulujeme!), nemohlo vám uniknout lehké tajemno okolo obra Jafara, který je na tom inteligenčně asi jako jeho předchůdce (a už zase i souputník) Thomas (38), ale nemá chování na úrovni parní mlátičky, takže si může dělat i naděje.

Pokud si myslíte, že Jafar prošel komplikovaným castingem a předvýběrem, jste ale na omylu. Stačila jedna jeho nechtěně vyřčená věta ve vířivce „Za mnou stojí velkej milionář“, abychom začali šmejdit a dali si jedna a jedna dohromady.

Vězte tedy, člověkem, který Jafara do Vily svými konexemi dostal, není nikdo jiný než Pavel Pásek, producent Kameňáku 4, spolumajitel kasina na pražských Příkopech a především frontman Walda Gangu, kapely, které je duší a které je součástí i Jafar!

„Je to tak, Jafara tlačí Pavel, je to naprostý pitomec, který k nám přišel odněkud z Vysočiny jako vokalista, a když na Primě sháněli někoho po Castellovi, Pásek to nějak vyřešil, samozřejmě že tam není náhodou,“ řekl nám jeden z lidí ve Walda Gangu, který nechtěl zveřejnit své jméno, neb si není jistý, zda může tyhle věci říkat do médií.

Mezi semifinalisty a zájemci o vstup do Vily tedy nepanuje úplná demokracie a jsou tam prostě rovnější mezi rovnými, ale na rovinu, není to už vlastně jedno?

Související články

Další články