Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Další podraz v Survivoru? Zástěra si myslí, že je v alianci s Chili a Nikol. Ty už řeší, kdy ho vyštípou

Další podraz v Survivoru? Zástěra si myslí, že je v alianci s Chili a Nikol. Ty už řeší, kdy ho vyštípou.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další fotografie
survivor

Tomáš Zástěra (42) je jeden z nejsilnějších hráčů reality show Survivor. Vidí to nejen diváci u televizních obrazovek, ale také jeho kmen MAO a druhý tým AZUA. Přestože za svůj kmen bojuje jako kapitán do roztrhání těla, někteří v něm vidí velkou hrozbu, zejména v čele s Chili a Nikol, které ho chtějí z týmu "vyštípat". 

V reality show Survivor se hra každým dnem přiostřuje a je to znát v obou kmenech, kde si již soutěžící tvoří aliance. Jako nejsilnějšího hráče Survivor vnímají soutěžící modrého i červeného týmu moderátora Tomáše Zástěru, který předvádí obdivuhodné výkony a je znát, že mu hra nedělá problém jak po fyzické stránce, tak i sociální.

"Tomáš je ku*va dobrý," řekl kapitán modrého týmu Braňo o Zástěrovi. "Nejde mu jen házení, jinak je neskutečný," souhlasí Enrique, kterého dopňuje Tomáš. "Má rychlost, stabilitu, pevné nervy a je fakt dobrý. Zřejmě je jejich nejlepší hráč."

Sám Tomáš Zástěra se ve svém týmu cítí zatím neohroženě díky dobrým vztahům se zbytkem kmene. "Zásadně si říkám informace s Chili a Nikol," svěřil se Zástěra ohledně své aliance, která ho ale plánuje podrazit.

Bodnou Zástěrovi kudlu do zad?

"My bychom chtěly vyštípat Tomáše," říká Nikol během konverzace s Johy a Chili s uvědoměním, že může být po sloučení týmů v ohrožení, ale mohly by ji zachránit její "dobré přesvědčovací schopnosti."

Chili si je ale podle svých slov vědomá, že ve hře sympatie nehrají roli. I když jim může být Tomáš dobrým přítelem, je zkrátka ve hře jako nejlepší hráč, což z něj dělá největšího nepřítele.

"Tam ale sympatie nehrají roli. My chceme vyloučit Tomáše ne proto, že je či není sympatický, ale proto, že je silný hráč," řekla jasně Chili během povídání s Nikol a Johy.

Tomáš Zástěra by se tak měl mít na pozoru. Zůstává otázkou, zda Tomáš dokáže zapojit své smysly, aby poznal, jakou hru s ním část ženské aliance plánuje. Musí na to přijít dřív, než bude pozdě.


Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy