Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Meghan Markle The Voice

Nejnovější kauzy

Další podraz v Prostřenu?! Paní Eliška s panenkou Hugem je zcela normální, volají diváci

+ Další 2 fotografie
prostřeno
V pondělí se na obrazovkách objevil premiérový díl pořadu Prostřeno. Kuchařkou byla paní Eliška (75), vegetariánka, která své hosty přivítala v útulném domku na samotě, kde vychovává svého syna, panenku jménem Hugo. Takhle to aspoň bylo prezentováno v televizi. Diváci se ale bouří. Paní Eliška není blázen!

Důchodkyně Eliška, jejíž kuchařské umění sledovali diváci po celém Česku v pořadu Prostřeno, se ve svých 72 letech stala matkou. Už třetím rokem pečuje o plastového synáčka Huga. Mají společné fotoalbum a Hugo má u Elišky doma i spoustu hraček.

Takhle byla odprezentovaná první soutěžící pořadu Prostřeno v pondělí večer. Diváci se ale bouří a tvrdí, že se jedná o další podvod v této kulinářské show. „Snad si nemyslíte, že to paní Eliška myslí s tím Hugem vážně? Jenom přistoupila na hru Primy, která udělá pro sledovanost Prostřena cokoliv! Možná paní Eliška za to dostane i nějakou odměnu, to nevím, ale je vidět, že sledovanost stoupla a Prima si mne ruce, jak jí to hlupáci zbaštili,“ napsala Radka, jedna z diskutujících divaček.

Mnoho dalších se přidává a tvrdí, že jde o podraz na diváky. Podle nich byla paní Eliška zcela normální, a to, že nejí maso, není v dnešní době nic neobvyklého. „Taky jsem přemýšlel, proč jí to lidi tak baštěj. Když ale nebudou moc nadávat, že má panáčka, budou si muset vymyslet něco jiného. Třeba, že dala do omáčky sušenou zeleninu – netuším, co je na tom špatně, že nepije mléko – já taky ne, ale kysané výrobky jím, že něco podepsala v Indii – no a co? Starší lidi chodí na předváděcí akce, podepisují šmejdské smlouvy a nikdo jim nenadává. Přitom jsou schopni zruinovat rodinu. Elišce její stravování vyhovuje, vypadá velice dobře. Jenže stádo už má jasno,“ napsal další z diváků, který si stojí za tím, že Eliška je úplně normální paní.

Diváci dokonce paní Elišce fandí a nenechali se obelhat: „Eliško, byla jste skvělá, i když se vloudila malá chybička, ale doufám, že ta nafoukaná černovláska, která baží jenom po mase, ani s tou svojí taktikou nevyhraje,“ napsala paní Berta v diskuzi.

Mohlo by vás zajímat

Další články