Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Další pochybný byznys Nely Slovákové: Odborníci kroutí hlavou nad zneužitím ikonické značky

Nela Slováková rozjela další pochybný byznys: Odborníci kroutí hlavou
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
byznys
Nela Slováková (30) je od minulého března naprostou přebornicí v podnikání, a to ne zrovna v pozitivním slova smyslu. Efková celebrita, která vzešla z reality show Hotel Paradise, patří sice mezi nejsledovanější influencerky v Česku, ale její pověstný byznys se začal hroutit počínaje kauzou roušky a od té chvíle se Slovákové vše jenom sype. Během včerejšího večera Slováková avizovala, že nakoupila originální látku Louis Vuitton, ze které nechala ušít lehké letní kalhoty. Redakce eXtra.cz kontaktovala přední módní návrhářku Kláru Nademlýnskou a Lenku Rudolfovou.

Nela Slováková (30) má na krku další skandál. Během včerejšího dne na svých sociálních sítích nalákala potenciální zákazníky na kalhoty, které dle jejích slov mají být z originální látky Louis Vuitton.

"Občas moji dodavatelé narazí v Itálii na podobné látky/skvosty. Ještě mám jedny Gucci/Hermes a modré LV. Samozřejmě jde o Louis Vuitton originál látku, ze které jsem si nechala ušít, co jsem chtěla. Jde o 100% hedvábí, které se nesmí prát v pračce a je doporučené prát šamponem na vlasy a ve vlažné vodě," napsala na sociální sítě, ale příspěvek záhy po návalu ostré kritiky lidí smazala.

"Látka je neskutečně vzdušná, ale i dost drahá. Proto jsem koupila jen pro sebe a pár kamarádek," dodala. Pod snímek, na kterém Nela prodává kalhoty, které jsou údajně originál Louis Vuitton, se během pár chvil objevily komentáře lidí, kteří si nevěřícně ťukají na čelo.

"Tato látka jako každý jiná LV/Gucci atp. je fake. Doporučuji žalovat toho, kdo vám to prodal. Domy jako LV, Hermes, Gucci... by nikdy nedopustily, aby si z jejich látky mohl někdo něco šít. Zbytek látek se spaluje nebo jde alespoň na nitě," bouří se lidé v komentářích.

Po nebývale velké vlně kritiky Nela začala komentáře zuřivě mazat a následně zablokovala možnost komentovat snímek úplně. Slováková si ale stojí za svým a tvrdí, že látka originální je. Redakce eXtra.cz oslovila přední módní návrhářku Kláru Nademlýnskou s tím, zda je možné, aby si běžný smrtelník objednal látku Louis Vuitton a nechal si z ní ušít jakýkoliv kousek po své vlastní ose.

Oděvní domy své látky neprodávají, je to nesmysl

"Myslím, že tohle určitě nelze. Tyhle firmy a oděvní domy své látky neprodávají. Návrhářské domy z toho šijí své kolekce, ale látku vám neprodají, pokud ano, není to originál. K originál látce se vy zkrátka nedostanete. Proč by to ta firma dělala, když má svoji výrobu? Tyhle firmy rozhodně nechtějí, aby z jejich látek někdo šil nějaké jiné věci," řekla eXtra.cz přední módní návrhářka Klára Nademlýnská.

Pochybuji, že by někdo z LV navázal spolupráci se slečnou Slovákovou

"Velmi silně pochybuji, že by se jednalo o originální látku od jmenované značky, a pochybuji, že by se vůbec dala originální látka sehnat pro vlastní potřebu. Značky jako Gucci, LV, Dior atd. si toto velmi pečlivě chrání a jsem přesvědčena, že by zbytky látek do volného prodeje určitě nepustily. Je rozdíl, když značky spolupracují - jako příklad mohu uvést třeba Jordan/Dior. Ano, v těchto případech je to možné, ale dost pochybuji, že by někdo z LV navázal spolupráci se slečnou Slovákovou," řekla pro eXtra.cz módní návrhářka Lenka Rudolfová.

Kde je tedy pravda? Má Nela Slováková na krku další skandál s tím, že se snažila obelstít své potenciální zákazníky? Nebo byla samotná Nela Slováková uvedena v omyl svými dodavateli? Nebo zahraniční dodavatelé Nely Slovákové mají nadstandardní vazby s touto luxusní módní značkou?

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy