Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další plastikové monstrum! Stylista se po extrémních operacích rozpadá, neumí ale přestat

Neven nezná hranice.
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 12 fotografií
Neven Ciganović (45) zřejmě trpí krizí středního věku. Kdysi vcelku pohledný chlapík dnes vypadá jako chodící plastické monstrum. Jeho nos byl operován tolikrát, že se zřejmě každou chvíli rozpadne.

Neven Ciganović (45) je dalším následovníkem extrémního kena Rodriga Alvese, který je také závislí na plastických operacích a neumí s nimi přestat. Neven je původem z Chorvatska a živí se jako stylista, tato jeho závislost mu ale přerůstá přes hlavu.

I když s plastikami začal poměrně pozdě, stihl dohnat vše. Má nespočetně mnoho operací. Třikrát upravený nos, rty, bradu, žaludek a spoustu dalších. Ptáte se, proč to dělá? Neven se domnívá, že právě jeho extrémně umělý vzhled ho dostane na vrchol kariéry a on se zařadí mezi světové celebrity.

Uvedl, že zvažuje další zákroky, aby zlepšil svůj vzhled, jako například „upíří facelift“, kdy se krevní destičky extrahují z krve pacienta a pak se použijí jako kožní výplň. Myslí si, že vypadá božsky a nelituje ničeho, co se svým tělem udělal.

Jeho motto zní: „Lepší, když mě nenávidí za to, co jsem, než aby mě milovali za to, co nejsem.“ Co myslíte, opravdu vypadá Neven Ciganović lépe než v minulosti, nebo by se měl na plastické operace vykašlat?

Související články

Další články