Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Další pekelná dovolená Sandry Novákové s partnerem: Všude hovna, vajgly a agresivní opice

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Oblíbená herečka Sandra Nováková (35) odcestovala s manželem Vojtěchem Moravcem (30) do Thajska za sluncem. Nejspíše měli plné zuby české zimy, a tak chtěli společně se svým synem do tepla. Těšili se na nádherný pobyt v exotice, ale místo toho je překvapila hovna, vajgly a agresivní opice.

Letos v létě se Sandra Nováková s manželem režisérem Vojtěchem Moravcem rozhodli odjet na dovolenou na Krétu a těšili se na relax. Jenomže podezřelé to začalo být v momentě, kdy do vybraného hotelu jeli v autobuse sami.

Místo odpočinkové dovolené však zažili peklo. Opuštěné bazény, restaurace, bary a žalostné vybavení. Dvojice si získala následně u lidí velkou oblibu právě díky zpackaným dovoleným. Český pár je totiž vtipně komentuje na sociálních sítích.

Nyní se rozhodli, že pojedou o kousek dál a navštíví Thajsko. Tam je ovšem čekal také smutný obrázek.

„Ráno jsme jeli autem do přístavu, a pak dvě a půl hodiny trajektem. Vystoupili jsme v ráji na ostrově Phi Phi. Naskákali jsme do tyrkysové vody a Mikuláš začal kopat díru z bílého písku. Všichni lidé stáli po prsa ve vodě a odháněli malé kousky čehosi na hladině. Okamžitě jsme poznali, že to jsou hovna a rychle jsme vylezli ven,“ začíná Vojta popisovat start hororové dovolené.

„Najednou jsme viděli, že si Mikuláš nestaví z písku, ale ze zátek od piva a vajglů. Nakoupili jsme tedy zásoby a pronajali drahou loď. Po šestiminutové plavbě jsme se ocitli na pláži z filmu Pláž. Okamžitě mi na tašku skočila opice a ukradla nám všechno jídlo pro Mikuláše. Když nám začala brát i osobní věci a útočit na nás, řidič lodi nám nabídl, že si zbytek věcí můžeme dát k němu, a že na nás počká. Hodinu. Tak jsme stihli udělat jen tuhle fotku a jeli zpátky,“ dodává.

Tak snad se dvojici další dovolená povede. Na druhou stranu, kdyby bylo všechno v naprostém pořádku, tak by fanoušci přicházeli o jejich vtipné líčení příběhů z dovolených.

Související články

Další články