Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Další parodie outfitu Třeštíkové: Střílí si z ní i partner Martiny Pártlové!

Josef Vařeka si vystřelil z Radky Třeštíkové.
Zdroj: Se souhlasem Josefa Vařeky
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
recese

S parodickými reakcemi na outfit Radky Třeštíkové (41) na červeném koberci v Karlových Varech se roztrhl pytel. Po Zuzaně Bubílkové (70), která se ve stylu Třeštíkové nechala zvěčnit přímo ve Varech, se k žertíku na účet známé spisovatelky připojil na sociálních sítích i partner zpěvačky Martiny Pártlové (43) Josef Vařeka (29). 

Volba oblečení na ceremoniál na karlovarském filmovém festivalu nepřestává spisovatelku Radku Třeštíkovou pronásledovat. Nejprve si z ní vystřelila komička Zuzana Bubílková a nyní se přidal pro změnu partner Martiny Pártlové a člen skupiny Koblížci Josef Vařeka. Toho možná rozčílila slova Třeštíkové, že “Netvořím, netvořila jsem a ani nebudu tvořit pár s nikým, komu je pod třicet”. Vařekovi je přitom 29.

"Outfit check"

"Dnes hrajeme ve Varech….. Outfit check," napsal Vařeka k příspěvku na svém Instagramu, na kterém je vlevo fotografie Třeštíkové v kontroverzním oblečení a vpravo on sám v imitaci téhož. Je otázkou, jak na další vtípek na svoji adresu bude Třeštíková reagovat. Už předchozí fotku Bubílkové nesla dost nelibě, přičemž jí v komentářích vyčetla, že komička shazuje její tetování, které má na sobě kvůli svému mrtvému tatínkovi.

Bubílkovou zpražila i Dáda Patrasová, která má s komičkou své nevyřízené účty, protože se také stala terčem jejího posměchu. "Hloupost se mě nemůže dotknout, asi nějaký mindrák. Možná snaha se zviditelnit," uvedla následně Patrasová pro eXtra.cz, jak vnímá Bubílkové fórky.

GLOSA: Mikýřova úžasná pouť Survivorem. Mikyska vyhrál právem, ale pomohla mu zbabělost a krátkozrakost soupeřů

Související články

Další články

Nejnovější kauzy