Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Další otazníky kolem vraždy Victorie Velvet: Právník promluvil o nevěře manželů

Victoria Velvet se svým manželem Davidem Thomasem Blythem .
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 12 fotografií
objasnění

Stále se přesně neví, proč zemřela zpěvačka Victoria Velvet (†40). Podle tureckých médií ji zavraždil sám manžel, když od něj chtěla odejít, protože mu měla přijít na nevěru, načež následně spáchal sebevraždu. Nyní se k situaci vyjádřil zpěvaččin právník, který redakci eXtra.cz jasně dal najevo, že cizoložnictví v tom rozhodně nebylo. 

Poté, co svět obletěla zpráva o smrti zpěvačky Victorie Velvet, se množí otázky, proč a z jakého důvodu k tak otřesnému činu došlo. Podle tureckého webu Hürriyet ji zavraždil její manžel David Thomas Blyth, který se poté sám zastřelil. Anonymní zdroj pro eXtra.cz ale uvedl, že mohlo jít o nešťastnou náhodu, kdy manžel do Victorie strčil a ona upadla. David to poté neunesl. Stále se ale jedná o nepotvrzené informace.


Jak je to s nevěrou?

Victoria Velvet měla v poslední době řešit velké nepříjemnosti. Dokonce se prý měla stěhovat z Ankary zpět do ČR. Do Turecka se totiž přestěhovala kvůli manželovi už v roce 2020. Zpěvačka měla údajně přijít na manželovu nevěru. „Dost dlouho trvalo, než mi prozradila, že řeší neustále manželovy nevěry. Sama o sobě říkala, že je žárlivá. Victoria měla jižanskou krev a byla temperamentní. Vedli takzvané italské manželství, ve kterém nebyla o vypjaté chvíle nouze. Viky dokonce v legraci říkala, že drama miluje a je to koření jejich vztahu,“ vypověděla její kamarádka pro deník Blesk.


Právník rodiny však nevěru vyvrátil. "Victoria a Tom spolu vždy sdíleli všechny informace a většinu času trávili společně. Jejich život byl velmi hektický, a i kdyby chtěli, ani jeden z nich by neměl prostor pro paralelní vztah," uvedl právník pro eXtra.cz.

Rodinu a blízké přátele teď čeká poslední rozloučení, které bude probíhat v soukromí. Tělo zpěvačky bylo dopraveno zpět do Čech.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy