Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Další ostuda v The Voice: Zpěvák provařený ze SuperStar s TEMNOU MINULOSTÍ

Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
SKANDÁL
Nechtějí už rovnou požádat Anetu Langerovou, jestli by taky nepřišla zazpívat před porotu? V letošním ročníku reality show The Voice se už objevily minimálně dvě v jiných soutěžích „profláklé“ tváře. Jak se eXtra.cz podařilo zjistit, u nadšené poroty uspěl maník žijící v registrovaném partnerství, který to před lety zkoušel v SuperStar i v Talentu a o němž se hodně psalo v souvislosti s pikantní minulostí.

Nejdřív Nova vzala mezi soutěžící Dianu Kalashovou, která jako prcek bojovala v Talentu. Od diváků za to televize schytala hodně kritiky. Považují za podvod, že postoupila, i když už má rozjetou kariéru.

Hvězda SuperStar

Ale dívenka není jediná, kdo se v televizi objevuje opakovaně. Naše redakce získala informace, že o vítězství se pokoušel bojovat i Jaroslav Parči (39), tedy chlápek, který byl v roce 2006 v Česko hledá SuperStar. Šlo o třetí sérii, kterou vyhrál Zbyněk Drda, Jarda se se svými sladkobolnými songy dostal do semifinále.

Před devíti lety se ještě neúspěšně pokoušel zazářit i v Talentu. Teď šel zkusit štěstí potřetí.

Vypadl brzy

„Kdo vám to řekl? Mám podepsanou smlouvu, nemohu o tom mluvit, obraťte se na tiskové oddělení Novy,“ reagoval Parči, když jsme se ho zeptali, jak je to s jeho účastí.

Podle našich informací ze štábu soutěže dorazil i s jednou mladou dívenkou, s kterou měl tvořit pěvecké duo. „Říkal, že soutěžit ani nechtěl. Přemluvila ho matka té holky, tak se jí rozhodl pomoci. Ale duo jim nepovolili. Šel před porotu s hitem Despacito, otočili se Vojtek a Kali, kterého si pak Parči vybral i za kouče. Uspěl ještě ve dvou dalších kolech, ale v úterý natáčeném pokračování ho už dál nepustili,“ tvrdí informátoři.

Skandál

O Jaroslavu Parčim se před třinácti lety psalo v souvislosti s tím, že natočil film pro dospělé homosexuály a dělal striptýz. Tehdy to vyvolalo skandál, dnes se před tím nikdo ani neušklíbne.

„To, co jsem dělal, jsem musel nějak překousnout, abych mohl dát svému synovi a tehdejší manželce lepší život. Proto nemám co skrývat,“ prozradil serveru Romea před lety. Nejbližší mu to prý nikdy nevyčítali. Dnes už je z něj přiznaný gay, pět let je registrovaný s partnerem Vaškem.

Související články

Další články