Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Další olej do ohně v podobě kočky: Anička bojuje s rakovinou, její rodiče jeden s druhým

Anna Slováčková, Dagmar Patrasová a Felix Slováček na snímku z roku 2015.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 16 fotografií
TRÁPENÍ
Všechno špatné pro něco dobré, říkala si nejspíš zpěvačka Anička Slováčková (24), která nyní bojuje s rakovinou prsu. Veřejně hlásá, jakou má radost, že její nemoc stmelila i rozhádanou maminku Dádu Patrasovou (63) a tátu Felixe Slováčka (76). Jenže bohužel šlo spíš o zbožné přání než o skutečnost. Propast mezi nimi se naopak ještě víc prohloubila.

„Moje nemoc nás sblížila s mámou a snaží se tu pro mě být maximum času. Táta se taky snaží pomáhat. Dokonce mě vezl na vystoupení a já si z něj dělám legraci, že vypadám jako on. Největší radost mám z toho, že oba dva spolu začali kvůli tomu dobře vycházet a hezky spolu komunikují. To mi hodně pomáhá,“ svěřila se Blesku Anička Slováčková.

Avšak bohužel realita je úplně jiná. Situace došla tak daleko, že královna dětských srdcí za nemocí vidí chování záletného manžela.

„Proč si myslíš, že to má? Z neustálých nervů s tátou. Když se veřejně tahá s nějakou, která je stejně stará jako její bratr… Obě děti jsou od začátku za mnou a snažily se tátovi domluvit, ale marně,“ prozradila svému známému.

Zakázané kotě

Kromě toho Felixe Slováčka obviňuje i z toho, že se informace o rakovině objevila na veřejnosti.

„Samozřejmě že novinářům to o Aničce prozradil. O tom jsem přesvědčená. My to všichni úzkostlivě tajili, ale on to prostě řekl. Chudinka pak musela s pravdou ven,“ myslí si zpěvačka a herečka.

Další polínko měl přiložit sám Felix Slováček (76). Dáda si totiž pořídila koťátko, náhradu za nedávno zesnulou kočičku. „Hned se na manželku obořil, že si to kotě doma nepřeje. Považuje to od něj za podlost. Myslí si, že je zlý,“ tvrdí přítelkyně Patrasové.

Kéž by nakonec měla Anička pravdu a rodiče se opravdu pro její dobro udobřili…

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy