Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Další odpadlík v zamořené CovidDance: Z vyčerpání se vyklubala korona

Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 4 fotografie
nákaza

Letošní StarDance na České televizi decimuje covid. Nejprve vyřadil z provozu Terezu Kostkovou (45), později Zdeňka Chlopčíka (64) a Marka Zelinku (34), konal se podivný konec Simony Babčákové (48) a teď kvůli pozitivnímu testu dotančila Lenka Nora Návorková (30)... 

Na StarDance 2021 se lepí smůla.Poslední v řadě nepříjemností je pozitivní test na covid taneční partnerky Mirai Navrátila. Půvabná Lenka Nora Návorková původně vzdala soutěžní kolo kvůli fyzickému vyčerpání, jenže se z něj vyklubal covid.

"Začalo to jako fyzický problém, bolavá hnutá záda. Na to jsem zvyklá, nebylo to poprvé. Situace se ale zhoršila a k bolesti zad se přidaly další potíže. Proto jsem se rozhodla jít preventivně na test. Bohužel mi vyšel pozitivní. Ta zpráva ke mně dorazila paradoxně při sledování a fandění při benefici," napsala Nora na sociální sítě.

"Moc mě to mrzí, ale ani další sobotu si bohužel nezatančím a budu moc ráda, když se ze všeho brzy dostanu a budu moci co nejdříve skočit na taneční parket. Někdy nás tělo zastaví a musíme se na chvilku vzdát toho, co na světě nejvíce milujeme. Věřte, že mi to je nesmírně líto, ale zdraví máme jen jedno a to nám nikdy nikdo nevrátí.
Moc na vás všechny myslím, čeká vás fakt náročný osmý večer se dvěma tanci. Jsem si ale jistá, že Terka bude Miraiovi oporou a on ji bude na slovo poslouchat," dodala. Nešťastnou Lenku v soutěži tak stejně jako minulé kolo zastoupí Tereza Prucková.


Související články

Další články