Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Další odhalení ze StarDance: Zatančí i štíhlá čtyřicítka z Událostí ČT!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Máme se na to těšit, nebo se spíš bát? České televizi se před časem zastesklo po mega úspěchu StarDance, a tak nám na podzim naservíruje již devátou řadu přesto, že se dušovala, že po osmičce navždy končí. A čí dosud přísně utajované jméno z řad hvězdných soutěžících jsme vyšťourali tentokrát?

Nejspíš se časem dočkáme dalších osmi tisíc ročníků StarDance, protože Česká televize evidentně nic jiného divákům přinést neumí. Nicméně bude kde brát nové a nové tváře?

Tentokrát veřejnoprávní stanice vsadí třeba i na svou osvědčenou moderátorku Danielu Písařovicovou Ta s blížícím se koncem projektu oslaví svou čtyřicítku a účast v tanečním klání může pojmout i jako seznamku. Před časem totiž po nepříjemném rozchodu zůstala jako kůl v plotě a zdá se, že se to na ní dost psychicky podepsalo, protože v poslední době vyhubla tak, že by si ji na psím závodišti snadno spletli s chrtem.

Majitelka miniatur na obvyklém místě poprsí se na parketu utká třeba s Veronikou Arichtevou, Václavem Koptou, Jiřím Dvořákem, Monikou Bagárovou, Danielou Šinkorovou nebo Davidem Svobodou.

V České televizi musí být na infarkt z toho, že jsme jim totálně rozbili plán na postupné odhalování letošních účastníků, tak se jim znovu hluboce omlouváme.

Jestli dobře počítáme a pokud jeden z účastníků na poslední chvíli necouvne, momentálně nám chybí už jen tři hvězdná jména. Ta se dozvíme už taky brzy a naprosto mimo plány televize…

Související články

Další články