Trendy tagy Michaela Kudláčková očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Těhotná Aneta z Ulice se pochlubila rostoucím bříškem: Bude to holka, nebo kluk?

Zdroj: instagram
+ Další 3 fotografie
Hvězda populárního českého seriálu Ulice Aneta Krejčíková (26) konečně promluvila na téma mateřství. Je tak další budoucí matkou stejně jako její kolegyně Míša Tomešová, Kristýna Leichtová nebo Marie Doležalová. A dokonce se pochlubila krásnou těhotnou fotkou.

Herečka prohlásila, že je moc šťastná. Diváci Anetu Krejčíkovou znají hlavně z oblíbeného seriálu Ulice a také působí v Divadle Na Fidlovačce. „Vy na eXtra.cz jste to vyzradili den před velkým screeningem, moc se mi to nelíbilo. Ty první tři měsíce se to nemá říkat,“ řekla redakci eXtra.cz Aneta alias Gábina Pumrová.

Že je těhotná, nám totiž její kamarádky práskly už přesně před měsícem.

Teď už ale není proč kličkovat. Aneta, která čeká miminko se snoubencem Ondřejem, zveřejnila fotku, která mluví za vše, a k celé radostné záležitosti dodala: „Tak už je to venku! Ano, čekáme mláďátko. Děkujeme velmi za všechny gratulace. A vzhledem k tomu, že s tím, že jsem v tom, nemám moc zkušeností, uvítám jakékoliv rady a doporučení. Děkuju.“ Jakého bude mláďátko pohlaví, herečka ale neprozradila, možná to ještě ani sama neví nebo vědět nechce a nechá se překvapit.

Související články

Další články