Agáta nekomunikuje s médii, nebere telefon. Nám se jí ale podařilo dovolat a k rozvodu se nechtěla vyjadřovat. Z jejího hlasu byly znát velké obavy ze současné situace, která se nejvíce podepisuje na jejím těhotenství. „Nezlobte se, nic nebudu říkat, na shledanou…,“ byla její slova.

Možná měla nad vším přemýšlet pečlivěji. Totiž milenecký poměr s fotografem Dereckem Hardem nebyl rozhodně inteligentním řešením. „Agáta už týden nedělá nic jiného než pláče. A já mám strach hlavně o nenarozené vnouče! Když těhotná žena pláče, tak ovlivňuje vývoj plodu,“ uvedla začátkem února Veronika Žilková, která se zastala své dcery.

A teď je to tu znovu – jenže situace je mnohem horší. Podle všeho se chystá rozvodové řízení, protože Prachařovi došla se záletnou modelkou trpělivost. Navíc se mluví o tom, že Agáta odmítla i testy otcovství na nenarozené miminko, což by jen mohlo podporovat spekulace o tom, kdo je vlastně otcem dítěte.

Paradoxem na celé infarktové situaci je skutečnost, že přibližně před 14 dny byli oba manželé společně v rakouských Alpách a tehdy eXtra.cz řekla modelka, že je v manželství vše zalité sluncem. Jenže to nejspíš i v minulosti tvrdila manželu Jakubovi mezitím, co trávila čas s jiným mužem.