Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Další obavy o zdraví Angeliny Jolie: Třesoucí se ručičky má vyhublé na kost!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 32 fotografií
Strach o život
Za velkou louží se před nedávnem o Angelině Jolie (43) psalo, že umírá. Se zprávou přišel časopis National Enquirer, podle nějž zároveň vydědila svoje děti. O pravdivosti této zprávy se dá pochybovat, na první pohled je ale jasné, že na tom herečka není úplně nejlépe. Zase je vyhublá na kost a fanoušci se bojí!

O neblahém zdravotním stavu Angeliny Jolie (43) se popsaly už stohy papíru. A zprávy o tom, že herečka umírá, se zatím naštěstí nepotvrdily. Jenomže pouhý pohled na ni dává tušit, že úplně nejlépe na tom stejně asi není.

S nízkou váhou se Angelina pere dlouhá léta, v minulosti bojovala i s anorexií. V uplynulých měsících se zdálo, že už jí normálně. Bylo to i vidět. Teď ale zase všechno jinak.

Herečka si s dětmi vyrazila na nákup a snad nikomu neunikly její děsivě vyhublé ruce. Kůže má na nich naprosté minimum a o vystouplé kosti by mohla brousit kuchyňské nože. Není divu, že se fanoušci o zdraví Angeliny obávají.

Tak snad jde pouze o nechtěný výkyv, na jehož odstranění Angelina pracuje. Anorexie je strašák, který zavřený ve skříni dobrovolně nezůstane. Držíme palce!

Související články

Další články