Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další neuvěřitelný telefonát, který se neměl dostat ven! Rychtář čelí podezření: Ztopil Ivetě peníze od Martucciho otce?

Komunikace Rychtáře a Macury je příkladná.
Zdroj: herminapress.cz, facebook.com

Nekonečná válka na ose Rychtář/Rychtář jr. vs. Macura/Martucci má další pokračování.

Redakce eXtra.cz získala v temném průchodu od neznámého černocha s maskou záznam dalšího telefonátu z 30. dubna (den po smrti Ivety Bartošové), který naznačuje, že loňské italské únosové intermezzo mělo zajímavou dohru.

Hrabě podle všeho dlouhodobě podezřívá Josefa Rychtáře, že si před odjezdem z Itálie vzal od jeho otce blíže neurčenou finanční hotovost.

Záznam telefonátu je velmi zajímavý, pokusíme se vám ho po vyčištění pustit, tady je zatím malá ukázka:

Rychtář: Iveta utekla ze zámku, protože už nevěděla kudy kam… (není rozumět, zřejmě „v tý vaší pr**li")… co vy jste za hraběte? Já vám něco řeknu, váš otec je velice vážený člověk, dokázal v životě víc než…

Martucci: Jo, protože vám dal peníze, protože vám dal peníze. Kolik peněz vám dal?

Rychtář: Můžu vám říct, že váš pan otec je poctivý člověk… Přestože jsem ho nechtěl osobně vidět. Je to poctivý a pracovitý člověk. Kdyby vy jste… (není rozumět)… kdybyste svému otci pomáhal, ale vy se spoléháte na to, až jednou váš otec zemře, že vám majetek spadne k nohám, ale vy jste se o nic nezasloužil, pane hrabě, na rozdíl od vás já jsem dokázal udržovat a… úroveň Ivety Bartošový…

Sám hrabě si je věcí prakticky jist, ale dokázat ji nemůže: „Tatínek mi na otázku, proč dal peníze pro Ivetu do ruky Rychtářovi, dokola odpovídá, že už nemá cenu to řešit, mluvit o tom, a já to respektuji, ale myslím si svoje,“ říká Martucci, který chystá v nejbližších desítkách hodin zásadní právní krok, o kterém vás budeme informovat.

Sám Rychtář mezitím připravuje pondělní pohřeb Džambulky, na který by se určitě také nějaká ta kačka hodila, sami se proto pokusíme zakoupit na něj exkluzivitu, ale nevíme, zda se nám podaří přeplatit konkurenci.

Související články

Další články