Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Další neštěstí při sportu: Golfista se záhadně propadl do země!

Golfista zmizel v hlubinách země.
Zdroj: The Sun

Série strašidelných úkazů pokračuje! Nikdo si nemůže být jistý tím, kde se země propadne příště.

Minulý týden obletěla celý svět zpráva o tragickém úmrtí Jeffa Bushe z floridského městečka Seffner. Zatímco sedmatřicetiletý muž spal ve své ložnici, pod jeho domem se náhle otevřela hluboká jáma a pohltila ho. Úřady už připustily, že Jeffovo tělo se možná nikdy nepodaří nalézt.

Třiačtyřicetiletý Mark Mihal měl větší štěstí. Země se pod ním propadla ve chvíli, kdy společně se svými přáteli hrál golf na hřišti Annbriar v americkém státu Illinois. Ostatní uslyšeli jeho sténání a přispěchali mu rychle na pomoc. K děsivé události došlo jen několik dní po incidentu na Floridě.

Z hororového zážitku se Mark jen tak nevzpamatuje. „Cítil jsem, jak mi půda povoluje pod nohama, ale stalo se to tak rychle, že jsem nemohl nijak reagovat. Měl jsem pocit, že padám celou věčnost. Nejvíc jsem se bál toho, že mě zemina zavalí a udusím se,“ vzpomíná hypoteční makléř z Missouri.

Jeho kamarád Ed Magaletta se však odvážně spustil dolů a ovázal kolem něj lano. Jakmile se Marka podařilo vytáhnout ven, okamžitě zavolali sanitku a kontaktovali jeho manželku Lori. „Když mi řekli, co se stalo, zůstala jsem stát jako opařená. V duchu jsem děkovala Bohu za to, že se oba dokázali dostat v pořádku ven,“ uvedla později Lori.

Připomeňme, že podobné případy jsou známy i v České republice. Psal se rok 1976, když se v Brně propadla část tramvajového ostrůvku před Fakultní nemocnicí u Svaté Anny. V podzemí tehdy zmizela pětačtyřicetiletá Marie Bartošová, jejíž ostatky byly objeveny až po dlouhých šestnácti letech. Příčina? Prasklé vodovodní potrubí, kvůli kterému došlo k poškození kanalizace.

V červenci roku 2010 zase došlo k propadu silnice v Rudici na Blanensku. I v tomto případě byla na vině voda vytékající z kanalizace. Jindy svojí roli sehraje nestabilní geologické podloží či přítomnost podzemní řeky. Ne vždy je však příčina uspokojivě objasněna. Že by nás tímto způsobem chtěla nějaká mocná síla varovat před důsledky našeho jednání? Je-li tomu tak, pak bychom se vůbec nedivili, kdyby se v brzké době země otevřela i pod naším parlamentem.

Související články

Další články