Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Další nesmyslný útok na dceru Charlottu: Vedeš dívky k anorexii, tvrdí Monika Binias

Monika měla dle Charlotte svádět jejího přítele. Z tohoto tvrzení je Monika Binias velmi znechucená.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
Hádka

Monika Binias (49) se toho rozhodně nebojí a na svém facebookovém profilu se obula do své mladší dcery Charlotte (25). Podle Moniky má totiž její dcera podvázaný žaludek. 

„Přijde mi totálně nefér tvrdit, že držím dietu a cvičím, a pravda je taková, že mám podvázaný žaludek. Pak si dávám pravidelně fotky postavy někoho jiného na sítě,“ napsala Monika Binias na svůj Facebook. Narážela tak na mladší dceru Charlotte Štikovou.

Podle Moniky totiž vůbec nedrží diety, jak Charlotte prezentuje na sítích, ale místo toho podstoupila zákrok podvázání žaludku. „Tyto lži mohou vést u mnoha žen a dívek k anorexii, a proto je fér napsat pravdu, jak to má dcera s hubnutím, a to je celé,“ nebrala si servítky Binias.

To není její postava!

Celá tato kauza odstartovala tím, že si Charlotte přidala na sociální sítě fotografii postavy. Jenže Monika téměř okamžitě reagovala slovy, že tohle rozhodně není postava její dcery. „Je to někdo jiný, jen to stáhla,“ napsala.

Charlotte se již několik let snaží zhubnout, ovšem nyní to dle fotografií vypadá, že prošla opravdovou radikální proměnou. Pokud ovšem používá fotografie někoho jiného, to ví jen ona sama. Třeba se k celé situaci následně vyjádří i sama Charlotte.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy