Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Další nechutný útok na Vémolovu Lelu: Zůstává s chronickým sukničkářem, vzkázala jí Karlosova exmilenka

Zdeňka Černá alias Lulu se pustila do Lely Vémoly. Ženy muže, se kterým měla mít poměr.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Herminapress/Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
nevěra

Nevěrný byl sice Karlos Vémola, pod náporem urážek je ale matka jeho dvou dětí Lela. Do té se nyní pustila další z jeho milenek, a to Zdeňka Černá alias Lulu. A ta manželku svého dnes již exmilence vůbec nešetřila. 

Jak jsme již informovali, Karlos Vémola opět neudržel své pudy na uzdě. Tentokrát se terčem jeho zájmu stala teprve osmnáctiletá hvězda filmů pro dospělé Hana Džurbanová, která je známá pod přezdívkou Rika Fane.

Karlos i navzdory důkazům zapírá

Ačkoli jeden z nejslavnějších českých MMA zápasníků stále tvrdí, že ji nezná, a paradoxně se ho zastala i podváděná Lela, která informace o jeho nevěře potvrzené z několika zdrojů nazvala pseudokauzou, důkazy jsou téměř neprůstřelné. Hana Džurbanová nejenže na náš přímý dotaz informace o svém poměru nepopřela, ale následně na svém instagramovém účtu zveřejnila i společnou konverzaci, ze které je zřejmé, že si s Vémolou domlouvala schůzku, když byla jeho žena mimo domov.

Karlosovi paradoxně nepomohla ani Daisy Lee, která se ho sice na svém instagramovém profilu zastala, jedním dechem ale potvrdila, že o jeho poměru se svou dnes již bývalou kamarádkou věděla delší dobu. Džurbanovou ale veřejně zkritizovala za útok na Lelu Vémola, kterou mladá pornoherečka nazvala nulou a zlatokopkou.

Lulu zaútočila na Lelu

A nutno dodat, že není jedinou dnes již bývalou milenkou Karlose Vémoly, která jeho další provalenou nevěru využila k útoku právě na Lelu. Ozvala se totiž i Zdeňka Černá, kterou fanoušci mileneckých mnohoúhelníků slavného bijce znají pod přezdívkou Lulu.

“Nejvíc, kdo klesl, je Lela, když zůstává s chronickým sukničkářem,” napsala pod příspěvek na oficiálním instagramovém profilu eXtra.cz a následně nás na něj upozornila prostřednictvím e-mailu. “Jediné dno je ta paní, co si dobrovolně vzala za manžela prase,” pokračovala Lulu. Právě ji lze přitom pokládat za jednu z prvních provalených nevěr Karlose Vémoly.

Lela se dočkala nečekaného zastání

Pokud ale čekala slova obdivu, dočkala se naopak jenom kritiky ze strany žen, které jí vyčetly, že je ubohé kritizovat manželku muže, se kterým udržovala milenecký poměr. “Nejste v její situaci a nemáte s ním rodinu. Snadno se to mluví, když to nejsi ty. Když už jsi měla poměr s ním, nech alespoň Lelu na pokoji,” vzkázala jí jedna z žen, který byla překvapená její drzostí.

I na to měla ale Lulu odpověď. “Já s ním spala ještě za svobodna. A Lelu prostě nemusím, protože je špatný člověk,” odpověděla Lulu, od které se Vémola také distancoval a před několika dny rovněž tvrdil, že ani s ní nikdy nic neměl.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy