Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Další nečekaný rozchod českého šoubyznysu! Hvězda 3v1 Nikol Štíbrová přiznala, že vztah neslepil ani roční syn

Co se stalo?
+ Dalších 14 fotografií
Herečka, moderátorka a jedna z členek 3v1 Nikol Štíbrová (31) je další z celebrit, komu nevydržel vztah a prochází rozchodem. S partnerem Martinem Kynclem byla zasnoubená a společně mají ročního syna Mathiase. Jejich vztah údajně nefungoval delší dobu a Nikol se rozhodla promluvit!

Na podzim 2016 si Nikol Štíbrová (31) společně s přítelem Martinem užívala dovolenou v Thajsku, kde mu dokonce řekla své ano a zásnuby oznámila na sociálních sítích. Vše vypadalo dokonale a 31. 7. 2017 se jim dokonce narodil syn Mathias.

„Trošku mi blbnou hormony, takže nevím, jestli to stále platí. Čekám, až to odezní a můj chlapec mi řekne, jestli ta žádost stále platí,“ řekla na otázku, proč před porodem oddalovala svatbu. Teď ale vše vypadá jinak! Vztah údajně nefungoval delší dobu a momentálně žijí oba odděleně.

Pro web blesk.cz Nikol přiznala rozchod: „Je pravda, že jsme se před časem rozešli a nějakou dobu už spolu jako partneři nežijeme. Dál ale zůstáváme rodina, žádná dramata se nekonají. Bydlíme kousek od sebe, vidíme se téměř denně a dál fungujeme jako rodiče našeho syna,“ přiznala herečka a moderátorka.

Mohlo by vás zajímat

Další články