Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Další nečekaný rozchod českého šoubyznysu! Hvězda 3v1 Nikol Štíbrová přiznala, že vztah neslepil ani roční syn

Co se stalo?
Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Herečka, moderátorka a jedna z členek 3v1 Nikol Štíbrová (31) je další z celebrit, komu nevydržel vztah a prochází rozchodem. S partnerem Martinem Kynclem byla zasnoubená a společně mají ročního syna Mathiase. Jejich vztah údajně nefungoval delší dobu a Nikol se rozhodla promluvit!

Na podzim 2016 si Nikol Štíbrová (31) společně s přítelem Martinem užívala dovolenou v Thajsku, kde mu dokonce řekla své ano a zásnuby oznámila na sociálních sítích. Vše vypadalo dokonale a 31. 7. 2017 se jim dokonce narodil syn Mathias.

„Trošku mi blbnou hormony, takže nevím, jestli to stále platí. Čekám, až to odezní a můj chlapec mi řekne, jestli ta žádost stále platí,“ řekla na otázku, proč před porodem oddalovala svatbu. Teď ale vše vypadá jinak! Vztah údajně nefungoval delší dobu a momentálně žijí oba odděleně.

Pro web blesk.cz Nikol přiznala rozchod: „Je pravda, že jsme se před časem rozešli a nějakou dobu už spolu jako partneři nežijeme. Dál ale zůstáváme rodina, žádná dramata se nekonají. Bydlíme kousek od sebe, vidíme se téměř denně a dál fungujeme jako rodiče našeho syna,“ přiznala herečka a moderátorka.

Související články

Další články