Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Další nálož buranství na líbánkách Rytmuse a Jasminy: Nepomůžou ani peníze!

+ Dalších 155 fotografií
Nadvláda nevkusu
Jsou tak trapní, až je to k pláči! Slova, na nichž se shodne řada těch, kteří sledují počínání Rytmuse (42) a Jasminy Alagič (29) po svatbě. Odfrčeli na líbánky do Paříže, kde se okamžitě uvedli jako dvojice, kterou by měli z města zamilovaných vypoklonkovat. Jenomže skákáním žabích stehýnek po rapperově talíři to neskončilo!

Kdo najde přítele, najde poklad. A kdo Rytmuse (42), zase doživotní ostudu. Z jeho chování (nejenom) na líbánkách v Paříži zůstává rozum stát a už si toho všímají i věrní fanoušci slovenského rappera!

Po svatbě s Jasminou Alagič (29) to rozjíždí na Instagramu nevídaným způsobem. Přitom by si jeden řekl, že si bude chtít svatební cestu užít v soukromí a romantickém duchu. Ne tak Rytmus, jenž na sebe potřebuje za každých okolností upozorňovat.

A tak všechny jeho příspěvky z Paříže vypadají asi takhle: máme peníze, máme jich hodně, takže jsme nejlepší. „Je to dost divné, oba jsou dospělí, ale chovají se jako rozmazlené děti, kterým někdo zrovna dal extrémně vysoké kapesné,“ kroutí hlavou jedna z fanynek.

A to se jim na přelomu léta a podzimu narodí miminko! Co nastane pak, ať raději ještě zůstane ve hvězdách…

Mohlo by vás zajímat

Další články