Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Výměna manželek StarDance 2019

Nejnovější kauzy

Další mrtvola v pražské třídírně odpadu: Lidské tělo našli v krabici

Policie vyšetřuje!
Šokovaní zaměstnanci třídírny odpadu v Chrášťanech u Prahy volali v sobotu ráno policii. Při práci totiž našli ve smetí lidskou mrtvolu. Bezvládné tělo bylo v krabici. Případem se začali zabývat kriminalisté. Není to poprvé, co v této třídírně objevili mrtvolu.

V sobotu ráno vyjížděli kriminalisté do Chrášťan u Prahy. Zaměstnanci tamějšího třídícího centra pro odpadky našli ve smetí mrtvolu. Tělo policisté zatím neidentifikovali, na místě probíhá vyšetřování.

„Policisté na místě pracují,“ potvrdila mluvčí středočeských policistů Eva Hašlová. Nařízená soudní pitva ukáže, zda se jedná o vraždu, anebo nešťastnou shodu okolností.

Je to už poněkolikáté, co se v chrášťanské třídírně našla mrtvola. Vůbec poprvé se to stalo v roce 2012. Tehdy v odpadcích leželo tělo 34letého muže, u něj se okamžitě našly doklady. Pravděpodobně se jednalo o bezdomovce, který si zvolil popelnici jako noční útočiště.

Mohlo by vás zajímat

Další články