Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další moderátorka z Primy je zasnoubená. Koukněte se, jak romanticky Moniku Leovou požádal přítel o ruku

Monika je teď nejšťastnější holkou pod sluncem.
Zdroj: Instagram
+ Další 2 fotografie
Když odlétala s přítelem Martinem Košínem na romantickou dovolenou, tak ještě netušila, že se z Austrálie bude vracet jako zasnoubená žena. Její partner si dal hodně práce s žádostí o ruku. Monika Leová se s obrovskou radostí ihned pochlubila svým fanouškům.

Šumění moře, západ slunce, všude hoří svíčky. Přesně jak ve filmu z červené knihovny. Přítel „primácké“ moderátorky Moniky Leové vsadil na romantiku a taky uspěl. Žádost „Marry me“ složená z hořících svíček Monču ohromila natolik, že nevěřila vlastním očím a hned vyhrkla „ANO“.

S Martinem jsou spolu dlouhých pět let, tak už se vlastně svatba u nich dala očekávat, ale Moničin partner si dával na čas. Ale určitě neprohloupil. Na australských plážích to jen vybízelo požádat jeho milovanou o ruku.

Ta se ihned na Instagramu pochlubila krásným prstýnkem. A už teď se modelka vietnamského původu nemůže dočkat, až začne veselku plánovat.

Teď čeká svatba její kolegyni Gábinu Kratochvílovou, která to má na rozdíl od Moniky už opravdu za pár. Ale jedno mají společné, obě dostaly zásnubní prstýnek na dovolené u moře.

Související články

Další články