Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Další moderátor VyVolených je jasný: Tipněte si, koho Prima získala do hvězdného týmu a jaký balík peněz za to dostane!

Libor Bouček bude opět moderovat noční show VyVolení.

Televize Prima oznámila oficiálně další jméno moderátora reality show VyVolení. Tím bude Libor Bouček (32), který už má s moderováním tohoto pořadu zkušenosti. Před lety ho diváci vídali v noční show.

„Rozměr a význam toho projektu moc prostoru k váhání nedávají. Byl jsem v první řadě nadšen. VyVolení přinesli na podzim roku 2005 do českého televizního prostředí fenomén a jsem přesvědčen, že se to může opakovat i po osmi letech. Navíc jsem zjistil, že co se týká kreativity, sešel se obdobný tým, takže to bude radost,“ říká moderátor.

„Libor Bouček k Primě a k VyVoleným patří. Už minulé řady ukázaly, že se s Terezou Pergnerovou doplňovali skvěle,“ uvedl tiskový mluvčí FTV Prima David Vaníček.

Bouček patří k jedněm z nejlépe placených moderátorů v Česku, a tak jsme pátrali, kolik si za moderování VyVolených vydělá. Jeden z našich zdrojů z televize nám řekl, že Libor si na své konto připíše částku kolem jednoho milionu korun před zdaněním.

Střídat se s ním bude v noční show naše zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz Agáta Prachařová (28). Prima v další řadě reality show, jejíž první řada měla obrovskou sledovanost, letos sází na jistotu. V roli hlavní moderátorky pořadu se stále omílá jméno Terezy Pergnerové (39), která se v minulých řadách osvědčila jako nejlepší volba. Televize s Pergnerovou stále vyjednává ohledně finančních podmínek.

Mohlo by vás zajímat

Další články