Televize Prima oznámila oficiálně další jméno moderátora reality show VyVolení. Tím bude Libor Bouček (32), který už má s moderováním tohoto pořadu zkušenosti. Před lety ho diváci vídali v noční show.

„Rozměr a význam toho projektu moc prostoru k váhání nedávají. Byl jsem v první řadě nadšen. VyVolení přinesli na podzim roku 2005 do českého televizního prostředí fenomén a jsem přesvědčen, že se to může opakovat i po osmi letech. Navíc jsem zjistil, že co se týká kreativity, sešel se obdobný tým, takže to bude radost,“ říká moderátor.

„Libor Bouček k Primě a k VyVoleným patří. Už minulé řady ukázaly, že se s Terezou Pergnerovou doplňovali skvěle,“ uvedl tiskový mluvčí FTV Prima David Vaníček.

Bouček patří k jedněm z nejlépe placených moderátorů v Česku, a tak jsme pátrali, kolik si za moderování VyVolených vydělá. Jeden z našich zdrojů z televize nám řekl, že Libor si na své konto připíše částku kolem jednoho milionu korun před zdaněním.

Střídat se s ním bude v noční show naše zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz Agáta Prachařová (28). Prima v další řadě reality show, jejíž první řada měla obrovskou sledovanost, letos sází na jistotu. V roli hlavní moderátorky pořadu se stále omílá jméno Terezy Pergnerové (39), která se v minulých řadách osvědčila jako nejlepší volba. Televize s Pergnerovou stále vyjednává ohledně finančních podmínek.