Mariah Carey se pokouší o jakýsi comeback. Nevyšlo jí to s australským milionářem a dostala drsné kopačky po zásnubách. Je tedy jasné, že se bude muset nějak uživit sama. Od té doby se ztrapňuje na sociálních sítích, kam si dává různé školácky vyretušované fotky a Photoshop je její kamarád. Bohužel to s ním ale neumí a pak to dopadá třeba TAKTO.

Začala natáčet svoji vlastní reality show a můžeme vám říct, že je to ještě větší bizár než Keeping Up with the Kardashians, kde jsou v hlavní roli holky z klanu Kardashian/Jenner.

Ale lidi její pád a trapasy fascinují, a tak Mariah sledují, i když je jim za ni vlastně trapně. Co se ale stalo před tisíci lidmi na Silvestra, je opravdu vrchol. Mariah vystupovala v New Yorku. Měla na sobě těsný trikot a za sebou zástupy tanečníků. Co se stalo?

Zpěvačka a její tým si stěžují na sabotáž ze strany producentů. Ti ji prý nechali zpívat, i když věděli, že na akci jsou technické potíže. Během první písně chodila zpěvačka jenom po pódiu a nechala zpívat diváky a tanečníci makali o sto šest. Podle všeho se neslyšela v odposlechu.

Během druhé písně už bylo jasné, že vystupuje na playback. Mariah se nemohla strefit do slov a celé to vypadalo před natěšeným davem opravdu tragicky.

„Někdy se věci prostě nepovedou tak, jak chceme. Užijte si krásný rok 2017 a buďte zdraví! Já se aspoň postarala o lavinu nových titulků,“ napsala Mariah na svoje sociální sítě.