Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 tragédie v Mostě Clash of the Stars 5

Další lechtivá scéna v Agrometalu. Po Leichtové se vysvlékl sukničkář Burda

+ Další 2 fotografie

Stejně jako celý nový komediální seriál Agrometal ani herec Ján Burda (36) se toho rozhodně nebojí. Své vypracované pozadí předvede divákům již tuto sobotu a nám již teď TV Prima poskytla krátkou ukázku.

Herec Ján Burda hraje v seriálu Agrometal notorického sukničkáře Komára. Kvůli své lásce k ženám se často dostává do velkých problémů, a tak není vůbec překvapivé, že se jednou muselo zákonitě stát, že bude nahý utíkat oknem z ložnice, když se nečekaně vrátí přítel jeho milenky. Podívejte se na video, jak nám Burda ukázal téměř vše!

Neúspěch Karla Janáka?

Komediální seriál Agrometal od režiséra Karla Janáka (52) nás přivádí na typickou českou vesničku s klasickými komickými vesnickými postavičkami. Kromě onoho sukničkáře se tu poznáváme především s Lukášem Příkazkým (38), jenž hraje ne moc šikovného Lukyna, který vytáčí svou ženu v podání sexy Kristýny Leichtové (37). V dalších rolích se objevují například Milan Šteindler, Matouš Ruml, Jaroslav Plesl, Petr Stach, Patricie Pagáčová či Petr Čtvrtníček.

Navzdory tomuto hvězdnému obsazení schytává Agrometal u diváků zatím drtivou kritiku. Podle ČSFD má nyní pouhých 24 % a je tak v hluboce šedých číslech. Sledovat ho můžete každou sobotu ve 20:15 na TV Prima a kdykoli na prima+.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy