Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Další krutá rána pro Daru Rollins: Rakovina zasáhla nejbližšího člověka

Eva Skallová patří k Dařiným nejbližším.
Zdroj: instagram.com
Skončily soudy, po kterých zpěvačka musela chodit kvůli autonehodě, při níž zemřel muž. Po tom, co ji podvedl bývalý partner a otec dcery Laury, který se u toho nechal i nafotit, Matěj Homola si našla novou lásku. S Rytmusem postavila dům a vypadalo to, že se její život vrací opět do těch správných kolejí. Bohužel tomu tak není a musí prožívat jedno z nejtěžších období v životě.

O tom, že kamarádka, manažerka a celkově dlouhé roky jedna z nejbližších osob v Dařině životě má rakovinu, se šuškalo už měsíc. Na Slovensku se psalo o velmi špatném zdravotním stavu Evy Skallové, která se už dlouho neukázala na veřejnosti, ačkoliv jsme byli zvyklí ji po boku Dary vídat v podstatě neustále. S informací přišlo vipstory.sk, pro které také promluvil zdroj z blízkého okolí Dary, jenže měl vypovědět, že „Eva statečně bojuje, ale nemá to lehké. Dara jí pomáhá, jak se jen dá, přece jsou dlouholeté kamarádky, tady se už o vztahu zpěvačka – manažerka ani nemusíme bavit. Samozřejmě, že je z toho na dně, ale nechce si připouštět, že by to skončilo jinak než dobře.“

Eva, která je po boku Dary více než deset let, má téměř stejně starou dceru, jako je Dařina Laura.

O rakovině Skallové a jejím špatném zdravotním stavu se doteď jen spekulovalo, ale potvrzení přišlo překvapivě přímo ze strany zpěvačky. Se Skallovou dokonce trávila Vánoce a na svůj Instagram dala fotografii, ke které napsala: „S mojou najstatočnejšou ženou.“ Pletené čepice, které mají obě ženy na hlavě, poukazují na to, že Skallová prodělává léčbu, při níž přichází o vlasy.

Související články

Další články