Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další krásná zrzka na scéně: V komedii PEPA odhalila bujné vnady! VIDEO

+ Další 3 fotografie
Pepa je asi padesátiletý úředník žijící se svou rodinou v obyčejném okresním městě. Respektu se mu nedostává ani od jeho ženy, natož od dcery. A navíc se mu do cesty plete, aniž by to tedy tušila, krásná Pavlína, kterou ztvárnila Alena Doláková.

Oblíbeným, krásným a obdařeným zrzkám českého filmového plátna, jako jsou Vica Kerekes nebo Táňa Pauhofová, zjevně vyrostla konkurence. V nové filmové komedie PEPA režiséra Jána Nováka, která do českých kin vstoupí již 12. dubna tohoto roku, se totiž Alena Doláková objeví v postelové scéně s Michalem Suchánkem alias Pepou.

Tomu se o intimních chvílích s Pavlínou zdá během denního snění v kanceláři. Což se odteď asi bude stávat nejen frustrovanému úředníkovi, ale zřejmě mnoha pánům, kteří na snímek půjdou do kina.

Alena Doláková, jíž si čeští diváci pamatují jako zlou Holenu z pohádky Tři bratři a jež se zároveň snaží prorazit v Hollywoodu, se toho totiž nebála a ve scéně odhalila své bujné vnady. A mužská část populace ten pohled jistě ocení. Je se zkrátka na co koukat.

Související články

Další články