Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Další kráska před oltářem: Langmannová se vdávala na moravské vinici

Langmannová je už pod čepcem!
Letošní červenec je, co se svateb celebrit týče, velmi plodný. O víkendu do toho praštila modelka Renata Langmannová (28). Svatba proběhla na moravské vinici!

Obzvlášť poslední týden se celebrity braly jak na běžícím pásu. V pondělí se vdala bývalá novácká moderátorka Michaela Ochotská, která si po několika odkladech svatby vzala tenistu Lukáše Rosola. V poněkud pompéznějším stylu do toho praštil i Rosolův kolega Tomáš Berdych, který po několika měsících od zasnoubení na Maledivách pojal za manželku modelku Ester Sátorovou. O víkendu pak do toho praštila blonďatá modelka Renata Langmannová, která si vzala dlouholetého partnera Ondřeje Novotného.

Svatba proběhla v sobotu odpoledne na Moravě ve vinařství U Kapličky v Zaječí. Pozváni byli rodina a nejbližší přátelé. Jak píše iDnes.cz, novomanželé veselku pojali ve větším stylu, začala totiž už v pátek, kdy byl pro hosty připraven sportovní program a koncerty kapely, v níž hraje modelčin bratr. Celou svatbu organizovala Langmannové kamarádka ředitelka Plesu v Opeře Zuzana Vinzens.

S osmatřicetiletým podnikatelem Novotným žije modelka a Misska už sedm let. Zasnoubili se na Štědrý den v roce 2013.

Mohlo by vás zajímat

Další články