Jeho otec patří mezi nejslavnější Iry a zároveň má na sobě doživotní nálepku Jamese Bonda. Teď už musíte jasně vědět, že se na vás z fotky kouká mladé Brosňátko, toho času sedmnáctiletá naděje světového modelingu s rozkošným jménem Dylan.

Pro svou poslední kolekci si jej nevybral nikdo jiný než slavný módní dům (Yves) Saint Laurent, pro něhož Dylan vytvořil fotostory pánské módy, a jak je vidno, po tátovi Pierci Brosnanovi pobral hodně z jeho krásy.

Slavný herec patřil zamlada k největším fešákům planety a sluší mu to dodnes, i když je mu už jednašedesát let. Otec pěti dětí, čtyř synů a jedné dcery, je také proslulý svým příkladným manželstvím s Keely Shaye, ženou, která během spokojeného svazku nabrala hodně kil, ale Brosnan není povrchní blbeček, aby manželku opouštěl jen proto, že už nemá postavu jako dvacítka, a navíc se její nadváha stává terčem posměšných útoků.

Keela Shaye (51) je jeho druhá manželka. S tou první, Cassandrou Harris (†43) se ale Brosnan nerozvedl. Zemřela po jedenácti letech manželství na rakovinu vaječníků.

Je proto snad nemožné, že by dokonalý Pierce Brosnan neměl dokonalé děti. Dylan se navíc nevozí po tátově slávě a využívá toho, že mu není moc podobný. Dylan se odstěhoval na Floridu a zkouší to jako hudebník a model. Jak mu to jde s muzikou, to nevíme, před objektivem dost dobře.