Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Další královská svatba: Princezna Beatrice se po 11 měsících vztahu zasnoubila

Další královská svatba: Princezna Beatrice se po 11 měsících vztahu zasnoubila
Zdroj: Instagram/@theroyalfamily
+ Další 3 fotografie
zásnuby
Sestřenice princů Harryho (35) a Williama (37) se bude vdávat. Šťastnou novinku oznámila královská rodina na Instagramu princezny Eugenie (29). Princeznu Beatrice (31) o ruku požádal její přítel Edoardo Mapelli Mozzi (36) po jedenáctiměsíční známosti.

Ačkoliv zasnoubení proběhlo už před pár týdny, královská rodina radostnou novinku oznámila až ve čtvrtek. Princezna Beatrice, devátá v pořadí na britský trůn a sestřenice princů Harryho a Williama, se bude vdávat. Po jedenácti měsících vztahu ji o ruku požádal její zámožný přítel Edoardo Mapelli Mozzi.

„Vévoda a vévodkyně z Yorku s radostí oznamují zasnoubení Její královské Výsosti princezny Beatrice s Edoardem Mapelli Mozzim. Zasnoubili se o víkendu začátkem tohoto měsíce v Itálii. Svatba bude v roce 2020. Další podrobnosti zveřejníme později,“ stojí v prohlášení otce Beatrice prince Andrewa a její matky Sarah Ferguson.

Edoardo Mapelli Mozzi je synem hrabětě Alessandra Mapelli Mozziho. V roce 2007 založil realitní společnost zaměřující se na prodej nemovitostí pro bohaté klienty, v níž dodnes působí jako generální ředitel.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy