Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Další královská svatba na obzoru: Princezna Eugenie si bere barmana! Nepochopíte, jak se seznámili

Princezna Eugenie si bere dlouholetého přítele Jacka.
+ Další 2 fotografie
Princ Harry (33) a jeho kanadská kočička Meghan Markle (36) nebudou jediní! Na obzoru je další královská svatba, princeznu Eugenii (27) totiž požádal o ruku dlouholetý přítel Jack Brooksbank (29). A jestliže královna Alžběta doteď svým vnoučatům kafrala do výběru partnerů, Eugenii ho možná rovnou zatrhne. Okolnosti jejich seznámení jsou totiž víc než mírně neobvyklé.

Buckinghamský palác dnes oznámil radostnou novinu. V letošním roce se nedočkáme jen jedné královské svatby, ale hned dvou. Princeznu Eugenii, šestou vnučku britské královny, totiž požádal o ruku její dlouholetý přítel Jack Brooksbank (29).

Budou se brát v kapli sv. Jiří na hradě Windsor, tedy na stejném místě, jako princ Harry a Meghan Markle. Své ano si řeknou na podzim, přesný termín ještě není znám.

Těžko říct, co na tohle rozhodnutí řekne Eugenii babička. Královna Alžběta si totiž potrpí na tradice a Jack není zrovna nejlepší partií pro princeznu. Eugenie se s ním před osmi lety seznámila v baru, kde v minulosti Brooksbanks pracoval.

Dnes nicméně pracuje jako manažer a Eugenii požádal o ruku během dovolené v Nikaragui. Takže se od svých dob, kdy se živil jako barman, očividně dost vyšvihl. Snad jim dá Alžběta své požehnání.

Mohlo by vás zajímat

Další články