Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Další kousek Anonymous: Zaútočili na prezidentského kandidáta kvůli muslimům!

Další kousek Anonymous: Zaútočili na prezidentského kandidáta kvůli muslimům!
Zdroj: youtube.com
Anonymní skupina hackerů útočí i do vlastních řad! Po Islámském státu přišel na řadu americký prezidentský kandidát Donald Trump. Počítačovým expertům totiž velmi vadí jeho výroky o muslimech.

Kontroverzní miliardář a politik nedávno prohlásil, že by měly Spojené státy zakázat lidem vyznávajícím islám vstup na své území. Anonymous se rozhodli, že to nebudou tolerovat, a zveřejnili video se vzkazem určeným přímo Trumpovi.

"Tohle je přesně to, co ISIS chce. Čím více vyloučíme muslimy ze společnosti, tím snadněji je bude moct ISIS naverbovat. Byl jsi varován, Donalde Trumpe. My jsme Anonymous. My neodpouštíme," hrozí ve videu počítačoví experti. V návaznosti na zveřejněné záběry pak hackeři na hodinu zablokovali internetovou stránku Trump Tower (budova amerického miliardáře).

Donald Trump (69) se stal velmi kontroverzní postavou nadcházejících prezidentských voleb. Svou kampaň postavil čistě na nenávisti vůči imigrantům a lidem jiného náboženského vyznání. Mezi jeho návrhy patří například obří zeď mezi USA a Mexikem, kterou prý donutí zaplatit mexickou vládu a přeruší tak proud nelegálních imigrantů ze Střední Ameriky.

Zákaz muslimů je tak jen pokračováním jeho kontroverzních výroků.

Související články

Další články