Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Další kolo VÁLKY RYTMUSE S DAROU! Rapper se vzteká: Proslov, který by měl zkoumat Chocholoušek!

Dara s Rytmusem tvořili pár celých sedm let. Nyní rapper chodí s Jasminou
Alagič.
+ Dalších 87 fotografií
V poslední době víme víc o tom, jak Rytmus (41) dokáže ponižovat svou bývalou lásku Daru Rolins (45), než co vlastně dělá za práci. Nikdo v jeho okolí ale asi nemá sílu na to vysvětlit mu, že trochu ubrat by mu neuškodilo, takže tentokrát vytáhl jeden z nejsilnějších kalibrů a v dlouhém projevu si vyřídil účty úplně se všemi!

„Chtěl bych poděkovat za neskutečné množství zpráv, které mi za poslední týden přišly. Jsem strašně rád, že je tu hodně lidí, kteří pochopili, že žít život podle sebe a ne podle okolí je nejvíc. Že si nenecháme kecat do toho, co máme cítit, jak to máme dělat, koho máme milovat. Děkuju velmi pěkně,“ uvedl Rytmus ve svých Instastories. Naráží jasně i na Daru Rolins, kterou jeho ostentativní prohlášení zamrzela.

„Krásnou realitu si vytváříme my sami a nikdo jiný. Jestli (s tím) má někdo problém, je to jeho problém. Pokud je láska čistá a upřímná, nedá se nijak zabít a překazit ani zahubit. Láska je nejvíc,“ říká hrozně dojemně, takže čekáme, že brzy napíše další knížku z edice Červená knihovna. Tak trošku k téhle kariéře pomalu spěje.

„Těm, kteří jsou nervózní z toho, že jsem zamilovaný, že prožívám nejšťastnější období, nebo mají problém s tím, jak hodně a kdy koho mám milovat, přeju lásku,“ snaží se být blahosklonný.

A vyjádřil se i k tomu, že prý má bojovat s Darou Rolins.

„Že mám s někým válku? Lidé, nenechejte se oklamat. Jediné, co řeším, je to, že miluju Jasminu nejvíc, jak jsem kdy koho miloval a naše láska je každý den silnější. A tyto city ve mně nikdo neutlumí,“ dodal a vlastně tak znovu zopakoval, že vztah s Darou byl o ničem. Nebo jsme mimo a ničemu nerozumíme?

A co vy, co na jeho nejnovější prohlášení říkáte?

Mohlo by vás zajímat

Další články