Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Další kolaps v Survivoru: Křehkou Xénii musel odnést zdravotník v náručí

Náročné podmínky v Survivoru si vybírají svou daň na organismech všech hráčů.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 2 fotografie
survivor

Pozor, spoiler! Drsné podmínky reality show Survivor na TV Nova se pravidelně ukazují v plném světle. Ze hry odstoupilo několik hráčů a odchodem Tomáše Zástěry to možná nekončí. Během boje o odměnu došly síly Xénii, které bylo tak zle, že k ní musel být přivolán záchranář.

V reality show Survivor se stále ukazuje, v jak náročných podmínkách soutěžící žijí. Kvůli nedostatku jídla a spánku nemají dostatek energie nejen na běžné fungování, ale ani na pravidelný boj o odměny, což jim jejich oslabený organismus dává pořádně znát.

Další kolaps

Oblíbená slovenská účastnice Xénia na první pohled působí jako křehká dívka, avšak už několikrát dokázala, že je velmi silnou hráčkou, kterou není radno podceňovat. Zdálo se, že ač je značně hubenější než na začátku, někdy má i energie na rozdávání, ale opak byl pravdou. Během soutěže o odměnu se jí udělalo nevolno. Spoluhráči se ji nejprve snažili probrat a hydratovat vodou, avšak snaha nepomohla, Xénii se udělalo ještě hůř a musel k ní být přivolán záchranář. Ten vzal Xénii do náruče a odnesl mimo místo, kde se soutěží.

Zda se dá Xénie dohromady, je ve hvězdách. Nebylo by ale už žádným překvapením, kdyby i ona ze soutěže odstoupila. Od začátku Survivoru hru předčasně opustili čtyři hráči, všichni byli z původního VIP kmene, avšak zatím se jednalo pouze o muže.

Prvním odpadlíkem byl Vojta Drahokoupil, kterému se na ostrově vrátily psychické ataky. Dalším odpadlíkem byl favorit soutěže Gábor Boráros, jehož dohnalo k odstoupení zranění kolene. Následně svůj boj vzdal Nathan Dzaba, kterého porazil oslabený organismus a těžký otřes mozku, a čtvrtým odpadlíkem je moderátor Tomáš Zástěra, který si stejně jako Boráros vážně zranil koleno.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy