Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Další kiks Andrey Verešové na Instagramu: V odrazu parfému bylo vidět její nahé tělo

Modelka má všímavé fanoušky.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
nehoda
Legenda mezi modelkami Andrea Verešová (39) v poslední době na svém Instagramu perlí. Každý si ještě pamatuje, jak Andrejka před nedávnem propagovala tequilu coby lék na všechno. Dalším jejím přešlapem byla reklama na kosmetiku, kterou nejspíš ani sama nepoužívá. Do třetice nyní modelka zveřejnila produktovou fotografii parfému, kde je v odrazu flakonu celá nahá.

Andrea Verešová (39) se bezpochyby pyšní jedním z nejhezčích těl česko-slovenského šoubyznysu. Nebojí se proto odhalovat a sdílet jednu sexy fotku za druhou. Avšak tím, co uniklo na její Instagram, by se asi nechlubila.

V rámci propagace parfémů umístila na svůj Instagram fotku voňavek, na které je vidět odraz jejího nahého těla. Těžko říct, zda to udělala Andrea schválně, nebo se jen u focení produktů zapomněla obléknout. Bystří fanoušci si detailu nemohli nevšimnout. V odrazu zrcadlového víčka parfému byla vidět obnažená postava včetně modelčiných prsou.

Slovenská média modelku oslovila, zda o této "nehodě" ví. "Bez komentáře," odpověděla s úsměvem online deníku Čas.sk. "Lidé jsou všímaví a pozorní. Lupou zkoumají fotky. Asi jsem já málo všímavá. Aby to náhodou někoho neiritovalo nebo aby s tím neměl někdo problém, tak jsem už fotku změnila. Já se za svoje tělo nestydím. Už několikrát jsem fotila nahá a také se nahá opaluji. Samozřejmě to nebyla prvoplánová fotka. Na sociální sítě nahé a vulgární fotografie nedávám," uzavřela modelka.

Poučí se Andrea, nebo se fanoušci budou moci těšit na další podobnou nehodu na jejím Instagramu?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy