Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Další kiks Andrey Verešové na Instagramu: V odrazu parfému bylo vidět její nahé tělo

+ Dalších 10 fotografií
nehoda
Legenda mezi modelkami Andrea Verešová (39) v poslední době na svém Instagramu perlí. Každý si ještě pamatuje, jak Andrejka před nedávnem propagovala tequilu coby lék na všechno. Dalším jejím přešlapem byla reklama na kosmetiku, kterou nejspíš ani sama nepoužívá. Do třetice nyní modelka zveřejnila produktovou fotografii parfému, kde je v odrazu flakonu celá nahá.

Andrea Verešová (39) se bezpochyby pyšní jedním z nejhezčích těl česko-slovenského šoubyznysu. Nebojí se proto odhalovat a sdílet jednu sexy fotku za druhou. Avšak tím, co uniklo na její Instagram, by se asi nechlubila.

V rámci propagace parfémů umístila na svůj Instagram fotku voňavek, na které je vidět odraz jejího nahého těla. Těžko říct, zda to udělala Andrea schválně, nebo se jen u focení produktů zapomněla obléknout. Bystří fanoušci si detailu nemohli nevšimnout. V odrazu zrcadlového víčka parfému byla vidět obnažená postava včetně modelčiných prsou.

Slovenská média modelku oslovila, zda o této „nehodě“ ví. „Bez komentáře,“ odpověděla s úsměvem online deníku Čas.sk. „Lidé jsou všímaví a pozorní. Lupou zkoumají fotky. Asi jsem já málo všímavá. Aby to náhodou někoho neiritovalo nebo aby s tím neměl někdo problém, tak jsem už fotku změnila. Já se za svoje tělo nestydím. Už několikrát jsem fotila nahá a také se nahá opaluji. Samozřejmě to nebyla prvoplánová fotka. Na sociální sítě nahé a vulgární fotografie nedávám,“ uzavřela modelka.

Poučí se Andrea, nebo se fanoušci budou moci těšit na další podobnou nehodu na jejím Instagramu?

Mohlo by vás zajímat

Další články