Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Další jména ve StarDance? Televize usilovala o zpěváka s vulgární přezdívkou i hvězdu Dejvického divadla!

Xindl X
Zdroj: Facebook
+ Dalších 23 fotografií
PROZRAZENO
Kolem jmen, jež se zúčastní letošního jubilejního desátého ročníku show StarDance aneb Když hvězdy tančí, je v posledních dnech rušno. Potvrzuje se jedno jméno za druhým. Naše redakce získala informace o dalších celebritách, která Česká televize toužila mít na parketě!

„Produkce určitě chtěla zlanařit Simonu Babčákovou, to se jim ale nepodařilo. Zato jim ale měl kývnout její kolega z Dejvického divadla Václav Neužil Bude to dobrá posila,“ tvrdí náš obvykle dobře informovaný zdroj.

Ten ale upozorňuje na to, že dokud jméno sama nepotvrdí Česká televize, nic není definitivně jisté.

Produkce totiž prý ráda vypouští falešné zprávy o údajných účastnících, aby ztížila zjištění skutečných hvězd reality show. Náš zdroj se ale ani v minulosti obvykle nemýlil a sázel na stůl jedno později potvrzené jméno za druhým.

Především dámy byla účast divadelního, filmového a seriálové herce jistě uvítaly. Chlapík, který zazářil například v Dabing Street a v současnosti natáčí film o Emilu Zátopkovi, má velké charisma.

Odhalení

Druhé jméno mnohé možná překvapí. „Účast měl potvrdit i Xindl X,“ dozvěděli jsme se navíc. Ke zpěváku s občanským jménem Ondřej Ládek nám účast v taneční soutěži moc nesedí, ale když mohl tančit Lukáš Pavlásek, možné je už všechno. Manažerka Xindla X na naše otázky bohužel neodpověděla, takže ani v jeho případě nemůžeme s jistotou určit, jestli je jeho účast pravdivá, nebo jde o šum.

Dřív nebo později ale Česká televize všechny karty na vyloží na stůl a budeme mít tím pádem jistotu. Zatím známe tato jména: biatlonistka Gabriela Koukalová, youtuber Kovy a herečka Veronika Kubařová. Víceméně jako potvrzené jméno můžeme brát spisovatelku Radku Třeštíkovou, spekulovalo se i Janu Šťastném nebo Radku Štěpánkovi. U toho se ale jeho manažer zapřísahal, že tančit nebude.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy