Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Nové informace k nehodě v Hostivaři: Muž (67) zřejmě jel na červenou, zabil muže a ženu, další dvě vážně zranil!

Nehoda v pražské části Hostivař si vyžádala dva životy.
Zdroj: Twitter
U tramvajové zastávky OC Hostivař srazil sedmašedesátiletý řidič čtyři chodce. Dva zemřeli na místě, další dva utrpěli vážná zranění. Svědci uvedli, že řidič přes přechod projel v době, kdy mu svítilo na semaforu červené světlo.

Před obchodním centrem v pražské Hostivaři byli sraženi čtyři chodci. Policie k tragické události uvolnila další informace.

Viníkem je podle prvních informací sedmašedesátiletý řidič. Podle svědků řidič přes přechod projel na červenou. Tragédie se stala v úterý před 15. hodinou. Po smrti jsou starší muž a žena. Nehodu přežila žena ve věku 72 let. Má ale mnohačetná zranění, její stav je velmi vážný. Přežila také žena ve věku 63 let, ta byla transportována na ortopedii.

„Vyšetřovatelé na základě provedených orientačních zkoušek vyloučili, že by byl 67letý řidič vozidla pod vlivem alkoholu nebo jiné omamné a psychotropní látky. Konkrétní příčina tragické nehody je předmětem dalšího vyšetřování,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová

Související články

Další články