Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Další hvězdy StarDance odhaleny: K Vondráčkové se přidá talentovaný Hes i hvězda Nesmrtelné tety

Tato jména by se měla objevit v 13. řadě StarDance.
Zdroj: eXtra.cz/ Pavel Dvořák/Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
StarDance 2024

Už na podzim se diváci České televize dočkají taneční show StarDance. V populární soutěži se každoročně objeví zajímavá jména z českého šoubyznysu a letos by tomu nemělo být jinak. Už před nějakou dobou vyšlo na povrch, že nabídku měla s radostí údajně přijmout herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková. Nyní se ale na internetu spekuluje o dalších jménech.

Oblíbená taneční soutěž StarDance odstartuje na podzim novou, v pořadí již 13. řadou. V minulém roce si celkové prvenství vybojoval taneční pár složený z mladičké herečky Dariji Pavlovičové a jejího tanečníka Dominika Vodičky. Kdo si letos odnese pomyslnou zlatou medaili, je zatím ve hvězdách, ale už nyní se začíná spekulovat o tom, jaké osobnosti by se měly postavit na taneční parket.


Údajně první, kdo nabídku na letošní StarDance přijal, byla herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková, která aktuálně v září v nekonečném seriálu Ulice jako proradná mrcha Soňa Čechová. Lucie má navíc vysoké pracovní nasazení, tudíž by ji nabitý podzim zajisté nedělal problém.

Oskar Hes či Filip Blažek

V současnosti se však spekuluje o dalších jménech. Na tanečním parketu by se měl podle zjištění webu Super.cz objevit také nadaný pětadvacetiletý herec Oskar Hes, jehož diváci mohou znát například z minisérie Král Šumavy či z filmu Bratři, který na galavečeru Český lev 2024 získal ocenění Nejlepší český film.


Dalším slavným hercem, jenž by měl být součástí nové řady taneční show, by údajně měl být také Filip Blažek. Pohádkový princ Matěj z Nesmrtelné tety i drsný vyšetřovatel z krimiseriálů dlouhodobě patří mezi idoly mnoha žen, a tak by v případě jeho účasti měly divačky náramnou podívanou.

Česká televize ale zatím jména letošních soutěžících bedlivě tají a oficiálně je představí až v následujících měsících.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy