Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Další hvězdný pár StarDance odhalen: Radka Třeštíková si zatančí s Tomášem Vořechovským

Zdroj: ČT
+ Dalších 18 fotografií
starDance 2019
A je to tady! Jubilejní desátá řada taneční soutěže StarDance zná další hvězdný pár. Na podzim na parketu zazáří Radka Třeštíková, která si před televizními kamerami a bedlivým zrakem diváků zatančí s Tomášem Vořechovským.

Radka i Tomáš jsou dalšími tvářemi, které budou bojovat o prvenství v taneční soutěži StarDance Oba se velmi těší a předvedou maximum, aby porazili taneční konkurenty.

"Myslím si, ze zkušenosti s výukou tance mám bohaté. Lektoruji už od šestnácti let, učím malé děti i kurzy pro dospělé. Před půl rokem jsem se vrátil z Ameriky, kde jsem strávil rok jak výukou, tak samotným vystupováním v několika tanečních show. Když jsem zvládl učit Američany, tak už zvládnu asi všechno, i Radku," řekl sympatický Tomáš, kterého doplnila spisovatelka a blogerka Radka.

"Na nabídku jsem nekývla okamžitě, jednak mě to trochu vyděsilo a taky jsem si nebyla jistá, zda to časově zvládnu. Prvním, s kým jsem to konzultovala, byl samozřejmě manžel, máme dvě malé děti a museli jsme se nejdřív dohodnout na péči o ně. Mám dost velkou fantazii na to, abych mohla psát i o věcech, které se mi nikdy nestaly, teď mám navíc rozepsanou knihu, která se celá odehrává na horách a netančí tam nikdo... V budoucnu mě ale možná bude tanec k psaní inspirovat, uvidíme. Já nikdy nevím, do čeho se pustím, dokud se do toho nepustím," dodala Radka Třeštíková

Letos na podzim si zatančí třeba i biatlonistka Gabriela Koukalová nebo herci Miroslav Hanuš a Matouš Ruml z nekonečného seriálu Ulice Konkurence bude velká, Radka s Tomášem ale věří, že uspějí...

Související články

Další články