Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Další hvězdný pár StarDance odhalen: Nora Fridrichová si zatančí s Janem Kohoutem

Zdroj: Česká televize
+ Dalších 17 fotografií
StarDance 2019
Jubilejní desátá řada taneční soutěže StarDance zná další hvězdný pár. Na podzim na parketu zazáří Nora Fridrichová, moderátorka publicistického pořadu 168 hodin, který vysílá Česká televize. Mentorem jí bude zkušený tanečník Jan Kohout.

Nora Fridrichová je další z již odhalených hvězd StarDance 2019. Po Daniele Písařovicové, která si zatančila v loňském ročníku, je tak další tváří zpravodajství České televize, která se oblíbené show zúčastní.

„Já všeobecně jdu do každé nové příležitosti, co se mi nabídne. Tancovat moc neumím, protože jsem v tanečních poměrně lajdačila. Účast ve StarDance mi tedy přijde jako šance to dohnat a ve svých čtyřiceti dvou letech napravit napáchané škody,“ říká s úsměvem Fridrichová.

Tu bude muset na chvíli ve 168 hodinách vystřídat dlouholetá reportérka Kristína Ciroková. Pořad se totiž připravuje stejně jako přímé přenosy StarDance v sobotu.

„Nejdřív jsem byla nadšená, ale pak ve mně začal hlodat červ pochybností, že je to nějaký žert. Upřímně by mě to ani nepřekvapilo, protože já sama jsem docela poťouchlý člověk. Když jsem ale zjistila, že je to vážně míněná nabídka, tak jsem se začala strašně těšit,“ dodala oblíbená moderátorka.

Mentorem Fridrichové bude ostřílený tanečník Jan Kohout. „Na konkurz jsem se přihlásil na popud Jana Ondera, kterého jsem potkal náhodou na tréninku. Zkusil jsem to a vybrali mě,“ prozradil Kohout.

„Nejvíce jsem sledoval první řadu StarDance a potom tu loňskou, protože tam vystupovala moje bývalá taneční partnerka, na ni jsem se byl dokonce podívat i ve studiu na přímém přenosu a to byl úplně jiný zážitek než v televizi,“ říká sympatický tanečník.

Letos na podzim si zatančí třeba i biatlonistka Gabriela Koukalová nebo herci Miroslav Hanuš a Matouš Ruml z nekonečného seriálu Ulice.

Související články

Další články