Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Další hvězdný coming out? Koukejte na českého Justina Biebera, jak se lísá ke svému sladkému kamarádovi!

To jsou ale ňuňáčci čumáčci plyšáčci růženínci. Kdo se dnes ještě
nevyoutoval, jako by snad ani nebyl.
Zdroj: facebook.com
+ Další fotografie

Patrik Krajčír je dítě bohatých rodičů, které má samo sebe hrozně, ale opravdu velmi mnoho rádo. Pod uměleckým pseudonymem Pat Crycheer na sebe upozornilo děsivou verzí popisu nočního života Prahy – antihitem s názvem Praha žije, z čehož pak dlouhou dobu žilo. Pak ale přišlo něco ještě mnohem horšího, a to byla písnička o tom, že má rád pěkné holky a že mu patří svět.

Z jeho YouTube kanálu jménem PatSweg sice proudí jedna větší záhada za druhou, ale tentokrát chlapec vsadil na své facebookové publikum a nasdílel společnou sladkou fotečku se svým kamarádem. Oba dva přitom drželi růžičky a holky vyzvali k tomuto: „Dejte nám 1000 lajků a my vám dáme růži, slibujeme, slečny,“ napsali swaggeři svým fanynkám.

Tisíc lajků už dávno nakynulo a chlapci se od sebe zřejmě dosud neodtrhli, protože se nic neděje. A my se ptáme: stane se teda vůbec něco? Dostaneme růži? Nebo už na nás a na Patovy fanynky nezbyde ani trochu lubrikantu? Těšíme se moc na sladkou odměnu od našich ještě sladších klučíků!

Související články

Další články