Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Další hvězda Slunečné má covid: Jsem unavená, ale nejhorší je to dýchání, říká Natálie Grossová

Natálie Grossová.
Zdroj: Se souhlasem Natálie Grossové
+ Další 2 fotografie
Koronavirus
Další z řad českých celebrit byla pozitivně testována na koronavirus. Herečka a zpěvačka Natálie Grossová (18). Průběh nemoci naštěstí nemá těžký, ovšem určité zdravotní komplikace ji trápí. Nemoc hodnotí jako horší chřipku.

Natálce Grossové, která je hvězdou oblíbeného seriálu Slunečná, vyšly pozitivní testy na covid. Nemoc se u osmnáctileté herečky a zpěvačky potvrdila v pondělí.

Horší chřipka

"Jsem covid pozitivní. Začalo to tak, že jsem měla rýmu a postupně sem přestala cítit věci, ani parfém jsem necítila a ani chuť jídla jsem necítila. Tak jsem si došla na testy," řekla herečka s tím, že se nákaza potvrdila.

Grossová naštěstí nemá těžký průběh nemoci. I tak ji ale koronavirus značně komplikuje běžný život. Nejhorší pro Natálku je dýchání. "Mám nevýhodu v tom, že jsem astmatik. Průběh je pro mě o maličko horší. Hůř se mi dýchá," svěřila se Grossová na sociální síti.

Krom potížemi s dýcháním se Natálka cítí docela v pořádku. "Jinak je to celkem v pohodě. Je to horší chřipka. Pálí mě v nose, jsem unavená, ale nejhorší je to dýchání," popsala mladá herečka.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy