Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Další hvězda seriálu Pan profesor odtajněna: Matouš Ruml si zahraje suchara

Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
nový seriál

Nový seriál ze středoškolského prostředí Pan profesor by se měl na obrazovkách objevit už letos na podzim. TV Nova, která jej připravuje, postupně odtajňuje jednotlivé herecké hvězdy. Vedle Vojtěcha Dyka, jenž ztvární velmi nekonvenčního učitele, se objeví třeba také Matouš Ruml. V jaké roli se na něj můžeme těšit?

Hlavní role v seriálové novince se ujal charismatický herec a zpěvák Vojtěch Dyk. Kromě něj se diváci mohou těšit například na půvabnou tmavovlásku Beátu Kaňokovou či na sympatického Matouše Rumla, kterého diváci znají například jako Davida Kučeru z nekonečného seriálu TV Nova Ulice.

Matouš Ruml v roli pedagoga

Ruml se v novém seriálu představí jako Markův kolega Jakub Valenta. Patří mezi hrstku pedagogů, která Markovi fandí. Dokonce by byl rád jednou jako on. Alespoň co se nápadů, nadhledu, autority i ráznosti týče. Zatím je spíš jeho pravým opakem. Trpí nedostatkem sebedůvěry. Ve škole není příliš průbojný a při výuce si své odučí tradičním způsobem.

Jakub je takový suchar. Občas se snaží dělat vtipy, což se mu moc nevede. Zároveň to je člověk, který chce být se všemi zadobře. Když se objeví problém, tak od něj utíká. On problémy prostě neřeší, na rozdíl od Marka,“ charakterizuje svoji postavu v seriálu Pan profesor Matouš Ruml. Navzdory tomu je právě Jakub jeden z hlavních Markových parťáků na gymnáziu…

Pana profesora se dočkáme na podzim

První klapka seriálu Pan profesor padla letos v dubnu. Seriál nazvaný Pan profesor přinese na televizní obrazovky příběhy studentů gymnázia, jejich rodičů i pedagogů, jež se přímo či nepřímo dotýkají svérázného Marka Vlčka – fyzikáře, chemikáře, tělocvikáře, a hlavně velkého průšviháře i srdcaře, pro kterého je jeho povolání posláním. Na seriál Pan profesor se můžete těšit už letos na podzim.

Inspirace na Slovensku

Televize Nova si registrovala ochrannou známku Pan profesor na jaře tohoto roku. Seriál Pán profesor běží od jara 2020 na slovenské televizi Markíza, což je sesterská stanice TV Nova.

Slovenský Pán profesor, který bude zřejmě pro českou verzi předlohou, je vztahový seriál s komediálními prvky a odehrává se na fiktivním slovenském gymnáziu. Hlavní roli se zde ujal Tomáš Maštalír. Naši sousedé už mají za sebou desetidílnou první řadu a letos se dočkali druhé.

Více o seriálové novince Pan profesor ➔

Související články

Další články