Uma Thurman (44) se objevila na jedné filmové premiéře v New Yorku a málokdo ji poznal! Její obličej byl napuchlý, bez mimiky a s absencí jediné vrásky! Divně vypadal i hereččin make-up, který ještě zvýraznil její bledou tvář. Navíc ani barva vlasů, která je něco mezi tmavě blond a zrzavou, jí absolutně nelichotí.

Kde jsou ty doby, kdy Uma okouzlovala fanoušky ve filmu Kill Bill. Tehdy ještě měla ve tváři výrazné rysy a na hlavě sexy blond hřívu. Bohužel trend botoxu a různých plastik obličeje se v Hollywoodu až nezdravě rozšířil. Vypadá to, že herečky chodí na tu samou kliniku! Všechny pak vypadají jak po náletu hejna vos.

Je škoda, že Uma neumí stárnout s grácií, jako například herečka Jane Fonda (77), která sice také není úplně bez plastik, ale rozhodně nemá tak opuchlý obličej. Navíc vrásky k herectví patří!

To teď ví i herečka Nicole Kidman (47), která to také přeháněla s botoxem. Té to naštěstí brzy došlo a přestala s tím. „Zkusila jsem botox, ale nelíbilo se mi, jak potom můj obličej vypadal. Už ho nepoužívám a zase mohu hýbat čelem,“ prozradila před dvěma lety herečka.

Proměna Umy je ještě děsivější, než byla proměna Renée Zellweger, tady z té podoby nezbylo už vůbec nic.